Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak przerobić fiata 126p na bugyy

11 Feb 2013 13:21 2988 4
  • Level 2  
    Witam chcemy przerobić fiata 126p na bugyy . Ma to jakiś sens ?
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • TermopastyTermopasty
  • Level 13  
    Witam
    Sens jakiś ma ale tylko wtedy jeśli posiadasz dużo miejsca na takie przejażdżki pojazdem bez homologacji, wiesz że po drogach publicznych już legalnie nie pojeździsz :D
    Przy przeróbce takiego Malczaka trzeba mieć narzędzia spawarkę, szlifierkę, wiertarkę itp. ale najbardziej potrzeba jest wiedza mechaniczna chyba że to komuś zlecisz :D 1000zł według mnie należy wtedy szykować na start, żeby to miało jakiś wygląd i nie rozpadło się na pierwszej dziurze :D Możliwe ze w domu znacznie taniej byś zrobił mając trochę żelaziwa i dobry plan :D
    Tu masz link Buggy fiat 126
    Jeżeli zaś maluch jest jeszcze w ładnym stanie to nie opłaca się go niszczyć
    Pozdrawiam
  • TermopastyTermopasty
  • Level 2  
    Maluch jest po dachowaniu , to nie szkoda go niszczyć . mam zamiar zrobic go na podwoziu fiata , nie spawać od podctaw całej ramy . Jest taka możliwość zeby do fiata założyc inne półosie , bo te fiatowskie nie są dość wytrzymałe w teren .
  • Level 13  
    Wrzuć kilka zdjęć tego fiacika, jak wygada tak jak myślę to mam ciekawy pomysł na niego :D
  • Level 2  
    na zdjęcia musisz poczekać bo nie mam a dopiero za 2 dni po niego jadę