Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ferguson s3 - logowanie na konto Google

11 Lut 2013 14:39 1977 2
 • Poziom 7  
  Mam problem z logowaniem do konta Google. Pokazuje mi że nie mam stabilnego łączą internetowego. Próbowałem już wyłączuć dane w tle i próbowałem połączyć sie przez sieć EDGE która była udostępniana przez mój telefon (hotspot) LG Swift L7. Mam w domu internet z Multimedii o prędkości 2 Mbit/s.Ten problem wystąpił po tym jak zresetowałem go do ustawień fabrycznych. Gdy od nowości go kupiłem nie było problemu z logowaniem na tym samym necie. Proszę o pomoc.
 • Poziom 9  
  Stefan chyba będziesz mi stawiał piwo. Internet działa tak? Przeglądarka normalnie chodzi pod wifi? Musisz ściągnąć łatkę ze strony fergusona.
  My mamy w ofercie niemal taki sam tablet, też z wejściem antenowym Mistral Traveler II, na tym samym procesorze. Mniej więcej na początku stycznia okazało się, że tablety na tym procesorze mają problem z odnalezieniem serwera google play. Potrzebna jest łata, my mamy ją w specjalnym dziale aktualizacje. Możesz użyć tego albo ściągnij sobie z e strony fergusona.
 • Poziom 1  
  witam mam problem z zalogowaniem do konta google w lg l7. kupilam go wczoraj pisze ze mam za slabe polaczenie lub nie zsynchronizowany telefon ale aby go zsynchronizowac tez trzeba zaogowac sie do konta google pisze prosze czekac to potrwa kilka minut i nic. przegladarka tez nie chodzi razem z tym telefonem kupilam sony xperia l i bie bylo zadnego problemu z zalogowaniem sie prosze o pomoc
  Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jever 23