Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką drukarkę z nadrukiem CD/DVD

saw70 11 Lut 2013 15:41 7347 5
  • #1 11 Lut 2013 15:41
    saw70
    Poziom 10  

Witam.
    Jaką kupić drukarkę z możliwością nadruku na płytach,by były tanie zamienniki ,można dostać kręćka tyle tego,czytam i każdy pisze co innego.
    Nie każda przyjmuje dobrze zamienniki ,niektóre cholernie drogie,proszę o linki ewentualnie lub konkretne modele.Drukarka ma mieć możliwość drukowania gdy np. skończy się jeden tusz,możliwość drukowania tylko czarno-biało.
    Na pewno tania w eksploatacji

Dzięki i pozdrawiam pomocnych kolegów

1 5
  • #2 11 Lut 2013 15:57
    Primo86
    Poziom 20  

Polecam firmę brother masz każdy kolor osobno i czarny osobno zmieniasz gdy ci się skończy, ja używam od 3 lat i jestem zadowolony, zero problemów jak narazie:)

Dodano po 28 [sekundy]:

No i zakup tuszy to groszowa sprawa około 20zł

0
  • #3 11 Lut 2013 17:20
    Stan-S11
    Poziom 31  

Do drukowania na płytach CD i DVD polecam HP Photosmart C5280.

1
  • #4 14 Lut 2013 09:02
    majeranek86
    Poziom 12  

Z takich co jeszcze kupisz i znajdziesz tanie tusze to Canon 5350, Epson PX730, ale chyba bym wziął tego pierwszego, bo zamienniki będą bardziej przyjazne, chociaż zależy co się trafi w takiej podróbce- nie licz nigdy na gwarancję działania i super jakość wydruku.

Co do "niedziałania" przy braku jednego koloru - zazwyczaj, gdy atramenty są pojedyncze i jest jedna głowica ,to sprzęt jest tak "zrobiony", żeby jednak iść i kupić brakujący wkład :)

Z praktyki pamiętam, że ostatnie serie Lexmarka miały taki tryb (wyłączenia kolorów), ale to raz działało, a raz nie.

Ale myślę , że z tym nie ma co przesadzać, bo skoro szukasz tanich zamienników, powiedzmy za 3-4 zł, to można sobie wrzucić na zapas do szuflady i mieć.

Pozdrawiam.

0
  • #5 14 Lut 2013 09:43
    miras_l
    Poziom 17  

Epson P50 z CISS-em
    Sprzedałem kilka takich a przeważnie do Fotografów

0
  • #6 14 Lut 2013 10:22
    wojtekflis
    Poziom 19  

Ja użytkowałem głównie epsony. rx585, px660, px720WD. Wszystkie ze stałym zasilaniem CISS. Nie było problemu z zamiennikami, ponieważ kupowałem tylko tusz w butli i dolewałem do pojemnika. Co do samej drukarki to uważam że p50 będzie bardzo dobra, choć sama drukarka jak dla mnie to za mało. Wolę dopłacić kilka setek i mieć urządzenie wielofunkcyjne.

0
  Szukaj w 5mln produktów