Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki a telewizor LG LED 42"

JudaszXxx 11 Lut 2013 17:53 1392 4
  • #1 11 Lut 2013 17:53
    JudaszXxx
    Poziom 8  

Witam kupiłem nie dawno telewizor marki LG LED 42LM3400 i aby polepszyc siłę dzwięku chciałbym podłączyc do niego poprzez wejście mini-jack zestaw 3 głośników marki Philips o mocy 6W (4ohm) każdy i subufer 13,6V .Chiałbym się zatem dowiedziec czy jest to całkowicie bezpieczne dla telewiora ? Poniżej dodam zdjecie zestawu głośników o które mi chodzi. Głośniki a telewizor LG LED 42"

Regulamin p.3.1.13. Proszę poprawić niechlujną pisownię! [P.]

0 4
  • #2 11 Lut 2013 21:00
    flubber.trip
    Poziom 27  

O ile wszystko jest sprawne to tak.

0
  • #3 11 Lut 2013 21:41
    JudaszXxx
    Poziom 8  

Po pierwsze nie znam wszystkich działów na tym forum a zatem potrafie zawsze dopasowac swojego pytania do prawidłowego działu. Po drugie ta tzw niechujna piswonia bierze się z tego iż w moim laptopie literki "ć". Co do głównego wątku jak mogę sprawdzic czy te głośniki są sprawne ?

0
  • #4 12 Lut 2013 09:48
    egon42
    Poziom 36  

Pod które wyjście kolega chce podłączyć głośniki o ile wiem nowe tv mają wyjścia audio tylko optyczne a te głośniki mają maj wejście optyczne chyba nie?. Można też podłączyć głośniki pod wyjście słuchawkowe o ile tv takie ma ale jeżeli kolega będzie tak włączał i wyłączał pod słuchawki te głośniki to gniazdo długo nie podała i się rozleci a wtedy naprawa tv może być odpłatna ze względu na uszkodzenie mechaniczne.

0
  • #5 12 Lut 2013 14:05
    JudaszXxx
    Poziom 8  

Tak chiałem podłączyć głośniki pod wejście słuchawkowe oznaczone symbolem słuchawek i H/P a po drugie gdybym podłączył te głośniki pod TV to juz bym tego nie wyciągał no może sporadycznie podczas np sprzątania ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo