Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EN -GAZ opinie - zmiana dostwcy energii el .na EN-GAZ

jerry1960 12 Lut 2013 16:25 2796 4
  • #1 12 Lut 2013 16:25
    jerry1960
    Poziom 33  

Nie wiem czy to dobry dział ,ewentualnie proszę o przeniesienie do właściwego.
    Dostałem propozycję obniżenia ceny energii elektrycznej o 25% przez okres 12 m-cy,a później gwarancję najniższej ceny przez okres 4 kolejnych lat . Proszę o opinię na temat tej firmy tj EN-GAZ Energia dla firm spólka z o.o. Warszawa ul Domaniewska 37. Klient indywidualny taryfa G11.

0 4
  • #2 12 Lut 2013 17:32
    =Grzegorz=
    Poziom 22  

Zmiana sprzedawcy w G11? chcesz więcej płacić czy to żart, a może po prostu tak naiwnie uwierzyłeś temu naciągaczowi z EdF ?

0
  • #3 20 Mar 2013 09:19
    Bodi72
    Poziom 1  

Też dostałem taką propozycję. W jaki sposób naciągają? Może ktoś więcej napisać?

0
  • #4 20 Mar 2013 18:11
    INTOUCH
    Poziom 30  

W wielkim skrócie:
    Płacisz mniej za kilowatogodziny, ale za przesył więcej+ dodatkowe opłaty.
    Dodatkowo właściciel sieci wystawia ci swój rachunek za korzystanie z sieci, bo nowy dostawca energii nie ma własnej infrastruktury.
    Zobacz na swój rachunek energii elektrycznej, tam jest wyszczególnione za co konkretnie płacisz i ile.
    Porównaj z nową ofertą. Dokładnie sobie policz ile zapłacisz za to samo u ewentualnego nowego dostawcy.
    Jak podpiszesz umowę z nowym dostawcą energii, a nie wypowiesz ze starym to dostaniesz 2 rachunki.

Z tymi umowami jest odnośnie gwarancji najniższej ceny za energię elektryczną jest jak z reklamą gwarancji najniższej raty w reklamie pożyczek bankowych.
    A przecież najniższa rata to nie to samo co najniższe oprocentowanie udzielonej pożyczki. Dodatkowo w reklamach nic nie mówią o opłatach dodatkowych.

Temat był poruszmy na forum.

TEREN PRYWATNY. WSZELKIM DOMOKRĄŻCOM I NACIĄGACZOM WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ .......

0
  • #5 23 Lip 2014 10:30
    jerry1960
    Poziom 33  

Dostawcy nie zmieniłem . Zostałem przy PGE. Proszę o zamknięcie tematu.

0