Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eltron. - Nie wiem jak podłączyć subwoofer do laptopa.

jedrek10rj 12 Lut 2013 16:28 4998 7
  • #1 12 Lut 2013 16:28
    jedrek10rj
    Poziom 2  

Posiadam subwoofer marki eltron i głośniki 5.1 do niego. Nie wiem jak podłączyć do niego audio, np z laptopa, przez jack albo cokolwiek. Wejście na subwooferze i kabel jaki do niego posiadam, na zdjęciach. Jakich przejściówek użyć? Co jest mi potrzebne do dźwięku 5.1? Proszę o pomoc.

Eltron. - Nie wiem jak podłączyć subwoofer do laptopa. Eltron. - Nie wiem jak podłączyć subwoofer do laptopa. Eltron. - Nie wiem jak podłączyć subwoofer do laptopa.

0 7
  • #2 12 Lut 2013 16:49
    RsNeo
    Poziom 19  

Potrzebujesz przejściówek 2xczincz na jeden mini jack.
    W zależności od karty muzycznej i zależnie od tego ile ona ma wyjść i jak są skonfigurowane.
    Najczęściej jest to:

0
  • #3 12 Lut 2013 18:12
    jedrek10rj
    Poziom 2  

Ale chodzi mi o podpięcie do laptopa. Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć jak kompletnemu laikowi...

0
  • Pomocny post
    #4 12 Lut 2013 22:30
    anmedia
    Poziom 39  

Przeciez napisal kolega RsNeo. W laptopie masz 2 lub trzy wyjscia. Popatrz na obrazek powyzej widac zielone gniazdo i opis Front Left/Right & Headphones. W laptopie najczesciej jest to czarne gniazdo i przy nim masz znaczek suchawek!

0
  • #5 12 Lut 2013 22:53
    RsNeo
    Poziom 19  

Wytłumaczyłem to na obrazkach jak mam Ci to inaczej wytłumaczyć ?
    Przyjechać i podłączyć ? ;)
    Pozdrawiam ;)

0
  • #6 12 Lut 2013 23:39
    jedrek10rj
    Poziom 2  

A jak mam te trzy przejściówki na jacka podłączyć do jednego wejścia w laptopie i zrobić z tego dźwięk 5.1?

0
  • Pomocny post
    #7 12 Lut 2013 23:47
    anmedia
    Poziom 39  

jedrek10rj z laptopa jedynie co mozesz zrobic to uzyskac dzwiek stereo z tym co masz. Laptopy jesli posiadaja wyjscie na wiecej niz 2 kanaly to posiadaja wyjscie cyfrowe-optyczne. A to oznacza ze sa to modele z wyzszej polki i aby wtedy uzyskac dzwiek 5.1 musisz miec odpowiedni amplituner z dekoderem Dolby Digital i polaczyc amplituner i laptop kablem optycznym. Oczywiscie "+" odpowiednie oprogramowanie!

To co masz mozesz podlaczyc wylacznie do komputera stacjonarnego posiadajacego wyjscia jak wyzej na zdjeciu Aby laptopa podlaczyc do tych glosnikow i uzyskac prawdziwy efekt 5.1 musisz miec dosc droga karte dzwiekowa na USB z wyjsciami takimi jak masz na zdjeciu powyzej. Koszt minimum 400zl. Innego wyjscia nie ma jak stereo lub za pomoca laczenia kilku przejsciowek uzyskac stereo w maksymanie 4 glosnikach.

0
  • #8 13 Lut 2013 12:13
    jedrek10rj
    Poziom 2  

Ok. Dziękuję angelica_n. Spróbuję coś z tym zrobić.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo