Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

proszę o sprawdzenie loga OTL -

12 Lut 2013 16:51 1593 20
  • TermoPasty.pl
  • Spec od komputerów
    Dlaczego myslisz, ze ma to zwiazek z tematyka tego dzialu?

W OTL zaznacz Rejestr - skan dodatkowy: uzyj filtrowania, wtedy utworzy sie extras.txt, daj go w zalaczniku.
  • Poziom 24  
    [quote="Kolobos"]Dlaczego myslisz, ze ma to zwiazek z tematyka tego dzialu?

Wyczytałem na pewnym forum że logi mogą mieć coś wspólnego . No ale nie za szkodzi na wszelki wypadek zajrzeć :)
  • Spec od komputerów
    Czekam na extras.txt z OTL.
  • Spec od komputerów
    Daj screen z CrystalDiskInfo.

Napisz tez cos sie DOKLADNIE dzieje, daj screen komunikatu.
  • TermoPasty.pl
  • Poziom 24  
    Chciałem zmienić sterownik bo kupiłem laptopa i był ściągnięty przez supersterownik . I zainstalowalem ze strony laptopa wersja z 2008-2007 cos takiego . zainstalowalo sie i bylo dobrze . I zresetował się laptop i dostałem bluescreena .

Dodano po 3 [minuty]:

Oczywiście od karty graficznej . Bo ekran mi tak nie raz migał czarny sie robił przez sekundę lub przechodziła czarna linia pionowa też przez sekundę i jakoś tak teraz jest dobrze odpukać .

Dodano po 10 [minuty]:

Screen z Crystal
  • Spec od komputerów
    Dysk do wymiany. Jak jest na gwarnacji to oddaj. Wczesniej zrob obraz CALEGO dysku na innym nosniku, zebys mogl przywrocic po wymianie.
  • Poziom 24  
    Czyli bady ma ? . A czy jak mam go na gwarancji to jak mogę się domagać wymiany ?

Dodano po 2 [minuty]:

Dużo danych to zbytnio nie mam na nim jakaś muzyka itd . Nic prywatnego wszystko trzymam na stacjonarce
  • Spec od komputerów
    Bardziej chodzi o system i partycje recovery. Dysk zapewne bedziesz musial odeslac do producenta. Zobacz na stronie hitachi jak wyglada zwrot i czy mozesz to sam zrobic czy musi sklep w ktorym kupiles komputer.
  • Poziom 24  
    Kupiłem od osoby prywatnej na Allegro która udzieliła na laptopa 3 miesiące gwarancji

Dodano po 13 [minuty]:

a czy sprzedajacy musi wymienic dysk na taki sam ?
  • Spec od komputerów
    Zgaduje, ze bedziesz mial problem z wymiana. Sprzedajacy powie, ze dysk uszkodzil sie np. podczas transportu.

Tutaj mozesz sprawdzic czy dysk jest jeszcze na gwarancji:
    http://www.hgst.com/portal/site/en/support/warranty/ trzeba wpisac numer seryjny z naklejki, ktora jest na dysku.
  • Spec od komputerów
    Nie zawsze jest potrzebny paragon, dlatego sprawdz na stronie, ktora podalem czy masz gwaranacje i co jest potrzebne zeby odeslac dysk do producenta.

Lepiej dogadaj sie ze sprzedajacym zeby oddal Ci czesc pieniedzy (wartosc nowego sprawnego dysku).
  • Poziom 24  
    sprawdzilem a ze zbytnio nie znam angielskiego to moze ktos pomoze ?:)
    While the warranty Quick Check may show this hard drive has a valid warranty, NOT ALL WARRANTIES ARE TRANSFERABLE, therefore this Quick Check is not a guarantee of warranty entitlement.

Dodano po 15 [minuty]:

Wiem . Chętnie bym się dogadał ze sprzedającym ale niestety laptop jest oklejony loginem sprzedajacego i jak bym wymienial stracilbym gwarancje . Gdyby nie był oklejony to chętnie bym się dogadał by oddał mi za dysk i ten bym włożył go w kieszeń na usb i miał jako przenośny na mało ważne dane .
  • Poziom 24  
    Mam jeszcze takie pytanie . Sprzedający bez problemu zgodził się bym odesłał laptopa do niego . Czy mogę założyć hasło na bios ? . Bo troszkę się boje że laptop może nie wrócić do mnie już

Dodano po 2 [minuty]:

I czy robić zdjęcia przed wysyłką ? by sprzedający nie próbował mi wkręcić że ruszyłem plomby ?
  • Spec od komputerów
    Dlaczego myslisz, ze haslo cos zmieni?

Mozesz zrobic zdjecia.

Zapytaj sprzedajacego czy nie mozesz mu odeslac samego dysku, w koncu reszta jest sprawna. Wyslij mu zrzut ekranu z CrystalDiskInfo.
  • Poziom 24  
    zalozylem juz spor na allegro i spor bedzie trwal az nie odda mi laptopa . niestety nie moge bo strace gwarancje bo na zaslepce od hdd sa plomby

Dodano po 27 [minuty]:

Kolobos napisał:
    Dlaczego myslisz, ze haslo cos zmieni?

Mozesz zrobic zdjecia.

Zapytaj sprzedajacego czy nie mozesz mu odeslac samego dysku, w koncu reszta jest sprawna. Wyslij mu zrzut ekranu z CrystalDiskInfo.

Bo hasła nie złamie by musiał nową płytę kupić . Właśnie napęd się zacina jeszcze i laptop się ostro grzeje więc poprosiłem sprzedającego by wymienił pastę termoprzewodząca oraz żeby naprawił napęd . Chyba sprzedam laptopa jak będzie wszystko wymienione i kupię coś ze sklepu . Bo to troszkę niebezpieczne . Dołożę 300 zł i będę miał laptopa na gwarancji 24
  • Spec od komputerów
    Haslo mozna usunac, nie trzeba wymieniac plyty.
  • Poziom 24  
    Dostałem odpowiedź z naprawy laptopa . Dysk miał być wymieniony itd . Ale po diagnozie zauważyli że to wada wrodzona czy coś takiego . Pewnie nie opłaca im sie go naprawiać . Więc chcą oddać mi pieniądze . Ale decyzja padnie w poniedziałek co i jak .