Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Władimirec T25 - Instalacja elektryczna

rafillo 13 Feb 2013 19:00 30279 10
    rafillo
    Level 9  
    Witam!
    Kupiłem sobie zestaw kabli do ciągnika Władimirec T25. Chciałbym się zapytać kogoś kto, też coś takiego kupował i zakładał, które zwoje kabli są do czego. Pozdrawiam

Władimirec T25 - Instalacja elektryczna
  • Helpful post
    mateusz33
    Level 13  
    Lepsza opcja byłby jechać na szrot,kupić wiązkę z jakiegoś kombiaka, i zrobić własna na wzór c360,jest o wiele prostsza i i połowę mniej kabli,
    Ja akurat bym nie zdecydował się kupić wiązki z powodu oszczędzania na grubości kabli.
    rafillo
    Level 9  
    mateusz33 wrote:
    Lepsza opcja byłby jechać na szrot,kupić wiązkę z jakiegoś kombiaka, i zrobić własna na wzór c360,jest o wiele prostsza i i połowę mniej kabli,
    Ja akurat bym nie zdecydował się kupić wiązki z powodu oszczędzania na grubości kabli.

Ok. Może i masz rację, ale już kupiłem i muszę z tym coś kombinować.
  • Helpful post
    12pawel
    Level 34  
    Porozwijaj to trochę i będziesz mniej więcej widział długościami gdzie co pasuje. Weź też schemat i o ile kolory się będą zgadzały to łatwo rozszyfrujesz.
    rafillo
    Level 9  
    12pawel wrote:
    Porozwijaj to trochę i będziesz mniej więcej widział długościami gdzie co pasuje. Weź też schemat i o ile kolory się będą zgadzały to łatwo rozszyfrujesz.

Rozwinąłem trochę, 4 z 7 wiązek rozwinąłem i wiem do czego, jeszcze 3 zostały.
    CinCik
    Level 10  
    Ja to robiłem jakiś miesiąc temu w czymś pomóc ?
    ojciec52
    Level 9  
    Witam.
    Zabierams ie własnie za wymiane instalacji w T25. I mam kilka pytań:
    1. czy jest różnica w instalacji ( kupnej) między jednym akumulatorem a dwoma?
    2. czytałem wyżej że rozszyfrowaliście jakie wiązki do czego. Ja rozszyfrowałem dwie i są tam oznaczenia typu T24-01 i co one oznaczaja???
    Pozdrawiam

Dodano po 6 [sekundy]:

Witam.
    Zabieram ie własnie za wymianę instalacji w T25. I mam kilka pytań:
    1. czy jest różnica w instalacji ( kupnej) między jednym akumulatorem a dwoma?
    2. czytałem wyżej że rozszyfrowaliście jakie wiązki do czego. Ja rozszyfrowałem dwie i są tam oznaczenia typu T24-01 i co one oznaczaj???
    Pozdrawiam
    janusz360
    Level 1  
    Witam czy miałby może ktoś schemat do instalacji do T25 bo też kupiłem w 7 wiązkach. Instalacja firmy LSN LUBLIN