Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Junkers/Suprastar/Regulator - Czy FR 110 pasuje do Junkers Suprastar KN24?

13 Lut 2013 19:30 1767 3
 • Poziom 10  
  Witam,

  Pytanie jak w temacie, czy regulator Junkers FR 110 będzie pasował do Pieca Junkers Suprastar KN24?
 • Pomocny post
  Specjalista - systemy grzewcze
  Niestety do Suprastara tylko TWR1 albo TWR2. Cała regulacja odbywa się na panelu TAC. TWR jest jedynie zdalnym sterownikiem służącym do odczytu zadanej temperatury i doraźnej zmiany trybu pracy kotła. Uważam Suprastara z jeden z bardziej udanych kotłów tylko ,że jest niezrozumiały dla większości klientów i serwisantów, szkoda...Ubolewam, że junkers nie wprowadził kotła stojącego kondensacyjnego z panelem TAC w obudowie Suprastara.
 • Poziom 29  
  A za pośrednictwem IGM? Choć pytanie jest wyłącznie teoretyczne zważywszy na koszt tej zabawki :) Tak chwalisz panel TAC czy suprastara? Znalazłbyś chwilę, żeby rozszerzyć?
 • Poziom 10  
  No to pięknie, kobieta na infolinii junkersa wprowadziła mnie w błąd.
  A czy jest ewentualnie możliwość równoległego podpięcia drugiego panelu, wyprowadzonego do kuchni? Albo jakiś sposób wyprowadzenia sterowania podgrzewania zasobnika ciepłej wody?(głównie się o to rozchodzi, ustawianie temperatury w zasobniku, wybieranie priorytetu c.w.u. i potem powrót do normalnego trybu guzikiem auto, ponieważ prowadzimy w domu bardzo nieregularny tryb życia i nie ma sensu ustawiania grzania wody na konkretną godzinę, bo praktycznie wymagałoby to korekty każdego tygodnia)