Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak połączyć kopmuter z routerem za pomocą telefonu z WiFi?

14 Lut 2013 14:21 1470 3
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie.
    Ostatnio siostra przywiozła mi komputer do naprawy. Wgrałem windowsa, wszystko ładnie szło, aż do czasu gdzy chciałem sie zalogować po raz pierwszy, wyskakuje aktualizacja systemu i nie da się jej obejść. Z racji ze jest to win XP to nie moge zrobić aktualizacji telefonicznie, wiec pozostaje mi tylko opcja przez internet. Moge podac następujące informację na chwile obecną:
    - nie mam karty sieciowej
    - mam router
    - mam telefon z wifi (nokia c6)
    - nie moge sie zalogować na profil windows
    - z internetu moge korzystać jedynie za pomocą telefonu
    - musze użyć serwera proxy ( ? ) a w tym celu potrzebny mi jest adres i port (nie wiem czy ten adres i port to ma byc telefonu, routera czy tez komputera), tak jak na pokazanym w załaczniku zdjeciu (proszę sie nie śmiać, że zdjęcie jest wykonane aparatem, a nie print screenem, jak pisałem wczesniej - nie moge sie zalogować).

Jeśli ktoś ma lepszy pomysł jak moge sie polaczyc z internetem, niech pisze i się nie krępuje :)
    Chciałbym połączyć sie przez internet bez jakichkolwiek kosztów.

Każda informacja się przyda, z góry thx :)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    I nie ma innej opcji?
    Nie wiem czy ktos bedzie akurat mial taka karte sieciową.
    No ale jak nie ma innego wyjscia to bede musial szukac :/

Dodano po 14 [minuty]:

Znalazłem coś takiego:
    www.nokia.com/pl-pl/pomoc/rozwiazywanie-problemow/?action=singleFAQ&caseid=FA134334_pl_PL
    Wiec jednak da sie taki manewr zrobić i pytanie teraz czy komputer bez wgranego oprogramowania połączy się i czy wykorzystane będzie połączenie wifi czy dane pakietowe.
  • Użytkownik usunął konto