Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer mvh-150ui - Podłączenie pilota samochodowego rezystancja

14 Lut 2013 18:28 2937 4
  • Poziom 10  
    Cześć :)

Mógłbym was poprosić o pomoc w znalezieniu odpowiedniej rezystancji do mojego radia? Chodzi o to, że mam opla vectre B i miałem seryjne radio car 400, po czym kupiłem pioneer mvh-150ui i potrzebuję jakie wartości rezystorów mam wlutować na poszczególne funkcję, typu: głośniej, ciszej, dalej, wstecz, wycisz i source/off :)
    Znalazłem tylko taki obrazek ale podobno nie do wszystkich radyjek pasuje Link

Pomóżcie co mam kupić za wartości? aha i podkreślam, że chcę zrobić to tym sposobem Link
  • Poziom 9  
    kolego działałeś coś z tym pilotem pod ten model radia? sam zamierzam sie za to zabrac w następnym tygodniu, najpierw dobiorę wartości potencjometrem a nastepnie dokupię rezystory, lub kupie rezystory i spróbuje zrobic to wg. tej tabeli pioneer może akurat będzie pasowac
  • Poziom 10  
    zrób według tej tabeli ja zrobiłem i działa :) i jestem bardzo zadowolony. Masy nie musisz robić na jacku. Wystarczy, że zlutujesz do "tip" ;) ogólnie zaliczyłem wpadkę jedną bo przylutowałem kabel do "tipu" w jacku i on dotykał obudowy skręcanej i nie chciało działać ale lekko wygiąłem do wewnątrz i śmiga :)
  • Poziom 9  
    miałem to zrobić w następnym tygodniu, ale dzisiaj zakupiłem rezystorki wg. tabeli i mnie tak pod korciło:) jacka miałem z pięcioma centymetrami przewodu, wiec tylko zarobiłem, przylutowałem i wszystko smiga ;)

ps. pilot z mondeo mk3
  • Poziom 10  
    Zrobiłem i wszystko działało :)