Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć głośniki Philips kina domowego do laptopa

Xuxire 15 Lut 2013 13:40 2745 3
  • #1 15 Lut 2013 13:40
    Xuxire
    Poziom 2  

Witam serdecznie ;)
    Posiadam zestaw kina domowego marki Philips, udalo mi się podlaczyc kablem 2xchinch na jack, lecz dzialaja tylko 2 przednie glosniki. Centralny i tyly nie graja. Da sie to jakos rozwiazac? Wiem ze mozna podlaczyc np prawy przod i tyl razem jako przedni. Nie bedzie wtedy dzialac dzwiek przestrzebnny ale grac beda. Co natomiast z centralnym?

Tyl amplitunera (podlaczone tylko 2 glosniki bo sprawdzalem w roznych konfiguracjach ktore dzialaja a ktore nie, no i wyszlo ze tylko przody 2 dzialaja)

Jak podłączyć głośniki Philips kina domowego do laptopa

0 3
  • #2 15 Lut 2013 13:53
    ksicinski
    Poziom 11  

Z laptopa wychodzi stereo. Systemu 5.1 ze stereo nie zrobisz.Chyba ze tak jak mówisz zmostkujesz przód z tyłem, ale to troche na siłe. Centralny pozostanie niepodłączony.

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

0
  • #3 15 Lut 2013 14:36
    Xuxire
    Poziom 2  

A jak podlacze subwoofer pod amplituner to powinien normalnie dzialac prawda? Bo aktualnie go nie mam ale w pon dostane

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

0