Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[SE Xperia Neo V] Nowa karta pamięci.

16 Lut 2013 09:04 2562 3
  • Poziom 13  
    Witam

Posiadam wyżej wymieniony telefon i kartę pamięci 2gb. Chciałbym zmienić kartę na większą, ponieważ na tej mam bardzo mało miejsca z tego powodu iż na karcie pamięci jest cały system android. Jaką kupić kartę pamięci 8,16 czy 32 gb. I czy te karty będę działać na.moim telefonie. Jaką markę kart wybrać? Gdzie kupić? I najważniejsze jak już kupię kartę to co mam zrobić żeby wszystko co miałem na poprzedniej karcie znalazło się na nowej i żeby wszystkie poprzednie aplikacje działały? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Dziś odwiedziłem salon Avans i tam znalazłem kartę pamięci Toshiba 16 GB za 69zł. Czy opłaca się ją kupować?

I to jeszcze jedno mnie dręczy czy jak poprostu skopiuje zawartość poprzedniej karty na nową to czy będą działać wszystkie aplikacje jakie mam zainstalowane na karcie?
  • Poziom 15  
    15kubik napisał:
    Dziś odwiedziłem salon Avans i tam znalazłem kartę pamięci Toshiba 16 GB za 69zł. Czy opłaca się ją kupować?

I to jeszcze jedno mnie dręczy czy jak poprostu skopiuje zawartość poprzedniej karty na nową to czy będą działać wszystkie aplikacje jakie mam zainstalowane na karcie?

Tak jak przekopiujesz wszystko z jednej na drugą wszystko będzie ci działać ostatnio też zmieniałem kartę z 4gb na 16 i śmiga :D