Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Spowolnienie przeglądarek -

Pastuch69 16 Lut 2013 09:53 960 6
  • Spowolnienie przeglądarek -

Poziom 11  

Witam, tak jak w temacie. Nie wiem od czego to się stało. Ping około 25, wszystko związane z netem a co nie dotyczy przeglądarek działa ok. tzn jakieś tam ściąganie przez downloadery, skype itp. Cokolwiek bym nie ściągał przez przeglądarkę transfer zawsze jest około 100 kb/s minutowy filmik ładuje się ~5 minut. Myślałem że to od przeglądarki (Chrome) ale na mozilli i IE jest to samo. Więc raczej odpadają wtyczki itp. Jakoś w tym czasie kiedy zaczęło się to dziać zainstalowałem na chromie YT downloadera ale z tą wyłączoną wtyczką dzieje się to samo, oraz AVG antywirusa ale nawet jak jest wyłączony dalej dzieje się to samo.

0 6
    Poziom 11  

może zaktualizuj lub przeinstaluj jave i flash player ? Wyczyść historie przeglądania , hasła , cookies , zrób oczyszczanie systemu np CCleaner'em lub Glary utilities.

0
    Poziom 11  

Zrobiłem wszystko co powiedziałeś i nadal bez większego efektu :/

speedtest pokazuje prawidłowe wartości

skanuje teraz drugim antywirusem bo może tamten czegoś nie wykrył

0
    Poziom 11  

dzieje sie to na koncie administratora ? sprobuj załozyć drugie konto lub przelogowac sie na drugie jak masz

0
    Poziom 11  

Mam tylko 1 konto, drugi antywirus też nic nie wykrył. CCleanerem naprawiłem rejestry i nadal to samo.

0
    Poziom 11  

spróbuj to drugie konto załozyc , mi kiedyś pomogło bo miałem syf w win xp , a ty jaki masz system bo nie wspomniałeś ?

0
    Poziom 11  

win 7 x64, jakoś tak pod wieczór to zrobię

na drugim koncie to samo

0