Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 5740- błąd c000021 - Kłopot z włączaniem- Windows 7

16 Lut 2013 15:05 1572 1
  • Poziom 2  
    Witam. Ostatnio dotknął mnie pewien problem. Dokładnie wczoraj, grałem sobie w Test Drive Unlimited 2 gdy nagle laptop niespodziewanie się wyłączył. Pomyślałem ,że to może zwykłe przeciążenie. Włączyłem go ponownie, do wyboru miałem uruchomienie normalnie i z opcją naprawiania problemu, czy jakoś tak. Kliknąłem uruchom normalnie. System otwierał się normalnie do chwili- "Trwa uruchamianie systemu Windows" czy jakoś tak i znaczek Windows. Ładował się dziwnie długo, zawsze była to chwilka. Po zniknięciu tego "komunikatu" (Trwa...Windows), wyświetlił się blue screen i napisy- "STOP: c000021a {Fatal System Error}" i laptop się zrestartował. Znowu miałem do wyboru uruchomienie normalnie i z opcją naprawiania problemu. Tym razem wybrałem to drugie. Teraz natomiast wszystko było tak samo tylko zamiast błędu c000021a wyskoczył " ***STOP: 0x00000F4".
    Laptop znowu się zrestartował. Tym razem go wyłączyłem i poczekałem z 10 minut. Po tym czasie włączył się normalnie. Od razu przygotowałem go do formatowania. Dzisiaj jak tylko wstałem go sformatowałem tym samym systemem (Windows 7 Ultimate). Po formacie, zainstalowałem programy, sterowniki no i jak je instalowałem to trzeba było uruchomić ponownie komputer no i to zrobiłem i..ZNOWU TO SAMO ! Dodatkowo zauważyłem (nie wiem może to jakaś przesada i przewrażliwienie) ,że laptop jakby troszkę zwolnił.

Zupełnie nie wiem o co chodzi. Może pomoże wgranie zupełnie innego systemu np. XP lub Vista.. ?

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie !

ps. Załączam zdjęcia błędów.
  • Poziom 14  
    Przeskanuj powierzchnie dysku programem Vivard, dostepnej na plycie Hirens Boot CD 15