Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 3g - Awaria ładowania

17 Lut 2013 13:14 1476 1
  • Poziom 1  
    Witam.
    Jestem tu nowy i to mój pierwszy post. Od razu zaznaczam że szukałem na forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
    Awaria Iphona wygląda tak że po podłączeniu do ładowania czasami się ładował czasami nie, nie ważne czy ładowarką czy podpięty do komputera. Ostatnio padł na amen, po podłączeniu do ładowania i próbie łączenia go cały czas świeci się komunikat żeby podłączyć ładowarkę. Na forum są różne opinię że to moduł ładowania lub bateria czy jakiś scalak. Ten telefon to dziadek i nie chcę w niego nie wiadomo ile inwestować. Czy ktoś w miarę jednoznacznie odpowiedzieć co jest przyczyną? Teraz jak piszę ten post podłączyłem go pod USB i o dziwo ładuję bo świeci się błyskawica ale to chyba przypadek.
    Pozdrawiam
    EDIT: Teraz w trakcie ładowania czasami przerywa ładowanie i raz pali się błyskawica a raz wtyczka z błyskawicą.
    EDIT 2: On chyba jednak nie ładuje tylko jakby trzyma zasilanie z kompa. Sam nie wiem ale po godzinie jak próbuję włączyć to nie ma reakcji.
  • Poziom 19  
    Nikt ci jednoznacznie nie odpowie na usterkę w twoim telefonie, na początek należało by podmienić baterię na inną bardzo często padają. Pozdrawiam