Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Goclever Tab T76 GPS - Nie łapie sygnału DVBT, Brak kolorów w grach.

17 Lut 2013 13:53 19593 32
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Grzesiek794239 nie martwisz się faktem że po rozbiorce tabletu straciłeś gwarancje?
    a pyt2 czy po zlozeniu go do kupy trzyma sie dalej?
    pyt3 czy nie lepiej bylo by wystającą antene z tabletu owinąć kablem a drugi koniec tego kabla do jakieś anteny?
    pozdrawiam
  • Poziom 39  
    Ja dałem gniazdo typowe od anten Wi-Fi - akurat miałem pod ręką - z drugiej strony kabel z wtyczką kątową + wejście standartowej Anteny TV - hula jak trzeba, a znajomy, dla którego robiłem ma sprzęt do ustawiania anten na dachu:)
  • Poziom 12  
    Też miałem problem z wielkością gniazda , poza tym rozłączane nie ma sensu - podłączasz jednocześnie i to i to (tzw. tojtoj :)) ). Odwiedziłem serwis komórkowy i wybrałem sobie z wiadra małe gniazdo micro jack - spasowało :) . W samochodzie podłączam zewnętrzną , a w domu mam 2 km do nadajnika i działa mi na standartowej (dlatego nie chciałem się jej pozbywać). Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Witam.
    Brak kolorów w grach - zainstaluj Chainfire 3D (wymagane uprawnienia superuser) i wymagane pluginy.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Witaj.

Wejdź w Ustawienia, następnie Zabezpieczenia w Zakładce Administracja Urządzeniem odznacz Nieznane Źródła
    Zezwalaj na instalowanie aplikacji spoza Marketu i hula wszystko co chcesz.
    Na marginesie w Samsungu, który jest bardziej wymagający jest tak samo.
    Bezproblemowo instalowałem płatne i darmowe apki.

Pozdrawiam :D
  • Poziom 26  
    Witam
    Mam prośbę jak koledzy rozbielali już swoje tablety to czy mogą mi podać oznaczenie digitizera bo znajomemu padł i może by można zakupić i podmienić no i czy w/w digitizer jest na wtyczce czy lutowany.

Co do akcelerometru wejdź w opcje tableta (ustawienia) potem w wyświetlacz i będziesz miał Sensor Style. To zmień na 4.0 bo na tym lepiej działa i dobrze. U mnie pomogło w kilku grach.
  • Poziom 9  
    A nie mozna by bylo originalnej anteny zostawic i dodatkowo wejscie na zewnetrzna antene wbudowac ?
  • Poziom 15  
    Witam. :D

Ta antenka to nieporozumienie, niemniej na parkingu pod Manufakturą i Porcie Łódź udało się złapać sygnał dvbt. Akumulator porażka trzyma około 30 minut. Mapa firmowa w mieście dosyć dokładna i dopasowana do 7 cali, w małych miejscowościach lipa. Filmy można oglądać, transmiter ma mały zasięg.

Pozdrawiam. :|
  • Poziom 9  
    Koledzy jestem troche ciemny w elektronice ale lutownice w reku umiem trzymac.

Potrzebuje dokladngo info i zdjecia gdzie przylutowac to gniazdo w owym tablecie oczywiscie fajnie by bylo z zostawieniem orgi antenki.
  • Poziom 2  
    Witam
    Ja rowniez zastosowalem mala modyfikacje na Tablecie.
    Antene fabryczna wraz z plytka mam calkowicie usunieta.
    Pociagniety zostal kabel we wnece po antenie z koncowka gniazda jack.
    Z gniazda jack jest przejsciowka mono-jack na gniazgo TV.
    Do tego mam antene Mistral.
    Jedyny problem jaki mam to musze objac calosc palcem ( foto zakreslone kolko na czerwono) dopiero wtedy jest pelny zasieg. Czyli co ROBIE za uziemienie ??

Goclever Tab T76 GPS - Nie łapie sygnału DVBT, Brak kolorów w grach. Goclever Tab T76 GPS - Nie łapie sygnału DVBT, Brak kolorów w grach. Goclever Tab T76 GPS - Nie łapie sygnału DVBT, Brak kolorów w grach. Goclever Tab T76 GPS - Nie łapie sygnału DVBT, Brak kolorów w grach.

Prosze o jakakolwiek podpowiedz.
    Z gory THX
  • Poziom 14  
    Ja mam podobny problem, tj. na sekundę pojawia mi się sygnał i znika. Podlutowałem złącze anteny zew. podłączyłem antenę ale nic dalej to samo. Wcześniej (klika tyg. temu) wykonałem upgrade tabletu by móc korzystać z google play. Miał ktoś taki problem, że mimo anteny zew. sygnał pojawia się na sekundę i znika bezpowrotnie ?
  • Poziom 2  
    Metoda prob i bledow udalo mi sie zrobic zeby sygnal byl stabilny.
    Plytke z kondensatorem umiescilem w oryginalnym miejscu tak zeby dotykala srebrnego miejsca, natomiast kabelek powedrowal do gniazda jack.
    Od tej pory sygnal zyleta :)
  • Poziom 14  
    A więc odlutowałem płytkę tak aby pod masę i kabel "żyła" podpiąć inną antenę. Jednak dalej to samo. Czyli pojawia się sygnał na chwilkę i znika bezpowrotnie.

Podejrzewam, że to nie jest wina anteny. Tablet przywrócony do ustawień fabrycznych i dalej to samo.

Pozostaje chyba tylko serwis.
  • Poziom 17  
    Witam . może nie w temacie , ale na płycie widać miejsce na gniazdo kart sim czy ten lub podobny model z taką płytą miał tą opcje ?
  • Poziom 21  
    Witam.
    To chyba nie jest SIM - raczej MicroSD.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Panowie zostawialiście tą płytkę z wysuwanej anteny czy nie? bo się pogubiłem:D
  • Poziom 10  
    Witam pytanie do Grzesiek794239 gdzie się podpiełeś do Masy bo widzę tylko na zdjęciach podpięcie do plusa czy podpinałeś tę anteną pod 12 V do zapalnickzi samochodowej i tablet się nie spalił ?