Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hot air pt 852 - za małe napięcie !

17 Lut 2013 14:42 2409 3
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie !

Otóż mam problem. Napięcie na grzałce ( piny x5-3 i x5-4 w kostce vh4b) wynosi 180V +- 1V, zamiast 230V. Który element w tym wypadku mógł zostać uszkodzony ?
    Termopara na grzałce działa poprawnie i na wyświetlaczu pokazuje ok. 45 stopni. Grzałka jest nowa. Miałem już kiedys podobny problem, ale przełożyłem płytke TYSB-03 z innego hot air'a i wszystko ładnie śmigało, aż do teraz.

Proszę o pomoc !

Pozdrawiam
    hot air pt 852 - za małe napięcie !
  • Poziom 12  
    Pozwolę podpiąć się pod temat i chciałbym się zapytać czy w tym modelu podczas podłączenia wtyczki do kontaktu powinna występować próba jakby załączenia urządzenia? Z pewnością ma to związek z automatycznym wyłączaniem/chłodzeniem. Pytam ponieważ stałem się od niedawna posiadaczem, a nigdzie nie mogę znaleźć.
  • Poziom 15  
    wandal007 napisał:
    Pozwolę podpiąć się pod temat i chciałbym się zapytać czy w tym modelu podczas podłączenia wtyczki do kontaktu powinna występować próba jakby załączenia urządzenia? Z pewnością ma to związek z automatycznym wyłączaniem/chłodzeniem. Pytam ponieważ stałem się od niedawna posiadaczem, a nigdzie nie mogę znaleźć.

Co rozumiesz pod pojęciem "próba załączenia" ??? Jeśli chodzi Ci o złączenie się kompresora od Hot-Air-a, to tak, jest to normalne działanie stacji.
  • Poziom 12  
    Kiedy podłączę wtyczkę do kontaktu mrugnie na chwilę wyświetlacz i wskaźnik ciśnienia, mimo, że włącznik jest w pozycji zero.