Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakiej mocy głośniki mogę podłączyć do komputera?

16 Lut 2005 14:57 1236 7
  • Poziom 21  
    witam mam taki problem gdyz niewiem jakiej mocy głośniki moge podłączyc do komputera zeby go nie spalić mam kartę muzyczną zintegrowaną z płytą główną pozdrawiam
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 18  
    To jest pytanie na dzial akustyka...
    Hmmmm generalnie nie mozesz zadnych glownikow podlaczyc musisz to zrobic przez jakis wzmacniacz nawet w najtanszych glosniczkach komputerowych takowy sie znajduje kiedy bedziesz mial odpowiedni wzmacniacz bedziesz mogl podlaczyc odpowiednie glosniki i nic Ci sie nie spali
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 21  
    a czy moge podłączyc głośniki przez wzmacniacz samochodowy i bedzie wszystko działało bo nie mam normalnego wzmacniacza???
  • Poziom 17  
    Mozesz przez wzmacniacz samochodowy ale wtedy musis go pod zasilacz 12v podłączyć, nie lepiej podłączyc 3watowy głośnik i jak masz możliwośc włóż go w małe pudełko po pringelsach oczywiście jak jest okrągły i o dobrych wymiarach, bedzie ci to robiło za tube samochodową :) całkiem dobrze gra bo ja braciakowi tak zrobiłem i napewno nic nie spalisz. No chyba żer chcesz dyskoteke w domy zrobić, to inna sprawa.
    Pozdro
  • Poziom 19  
    Musze kiedyś spróbować tego patenta z pringelsami .. brzmi ciekawie :>:D:D:D
  • Poziom 16  
    Możesz podłączyć przez wzmacniacz samochodowy, tylko lepiej uziem wzmacniacz i kompa (albo przynajmniej połącz ich masy)
    Mam wzmacniacz Unitry 15W + ruskie kolumny Radiotechnika S30 i działa :)
  • Poziom 17  
    Ale z tymi pringelsami to ja mówie całkiem serio, do tej pory u mojego braciaka to gra
  • Poziom 19  
    No wiadomo że gra.. ciekawy jestem tylko jak :P