Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

citroen c2 1.4 hdi pomocy - Samochód nie odpala, elektryka nie działa

didos239 17 Feb 2013 22:11 4452 7
    didos239
    Level 10  
    witam spotkał mnie dziwny problem w moim samochodem, auto rano normalnie odpalało i jeździło jednak wieczorem odmówiło

Rozrusznik kręci, po przekręceniu stacyjki zapalają się same światła postojowe,pozatym raczej nic nie działa, świateł nie można włączyć, radio nie ma prądu,migacze nie chodzą nie wiem co może być przyczyną, miał ktoś takie objawy??
    darkus1212
    Level 15  
    Na początku naładuj aku, bądź sprobój odpalić przez porządne kable rozruchowe.
    misiek-888
    Level 35  
    Ja bym polecił najpierw diagnoze by na ślepo nie błądzić. Z opisu uważam na problem jest z BSI. To auto najlepiej przeczytasz Lexią
    didos239
    Level 10  
    chyba bede trzeba podłączyć go pod kompa, a czy bsi można podpiąć od innego auta w celu sprawdzenia?
    kybernetes
    Level 39  
    Można, lecz trzeba wiedzieć jak to zrobić aby nie popsuć tablicy wskaźników (albo podpinanego obcego BSI).
    didos239
    Level 10  
    Auto u mechanika zobaczy co to się uszkodziło, napisze jak już będzie wiadomo
    bart.auto
    Level 20  
    Dopóki auto nie odpali to żadne z tych urządzeń nie zadziała tryb eco-mod

Dodano po 2 [minuty]:

Auto raczej bym podstawił do elektryka a nie do mechanika , wpierw musi sprawdzić czy są spełnione warunki do rozruchu

Dodano po 7 [minuty]:

Nie musi to być usterka elektryczna ,będzie np. za niskie ciśnienie na pompie cr i kalkulator nie otworzy wtrysków , to samo z synchronizacją wał wałek
    didos239
    Level 10  
    Auto zrobione spalił się jakiś mały bezpiecznik, trzeba było jeszcze skasować błąd i jest ok ;)