Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Sprzedam Kenwood W8534 Procesor dzwięku itp 350zł STAN IDEALNY

icemik 18 Feb 2013 11:13 2172 1
 • #1
  icemik
  Level 10  
  W komplecie
  ISO
  Instrukcja
  Ramka
  Stan BDB
  Kontaka icemik(malpa)wp.pl
  lub priw
  cena 350

  Kenwood KDC-W8534 to zaawansowany technicznie radioodtwarzacz płyt CD dla
  niezmiernie wymagających słuchaczy.
  Sprzęt jest kompatybilny z fabrycznym sterowaniem audio umieszczanym przez producentów samochodów.
  Wymiana seryjnego radia na nowego Kenwooda, nie musi zatem oznaczać zarzucania dotychczasowej funkcjonalności.
  Sprzęt zyskał nowoczesny system korekcji dźwięku Kenwood E’s+ z aktywną zwrotnicą oraz filtrami dolno- i górnoprzepustowymi o szerokim zakresie regulacji (aż 13 pasm:30/40/50/60/70/80/90/100/120/150/180/220/250 Hz), regulacja: 12, 18 i 24 dB).
  Seryjnie jest tu instalowany również procesor dźwięku DSP z bardzo przydatną funkcją korekcji czasu rzeczywistego.
  Dzięki dużym możliwościom regulacji opóźnienia sygnału do poszczególnych głośników, łatwo uzyskać w samochodzie najlepszy efekt optymalny dla każdego ze słuchaczy (najlepsze miejsce do odsłuchu).
  Ponadto można precyzyjnie stroić doskonałe brzmienie w samochodzie. Strojenie ułatwia także 4 zakresowy korektor parametryczny. Korektor parametryczny to coś więcej jak tony niski, średnie i wysokie. Tutaj szczegółowo możemy sobie ustawić dokładne podbicie i szerokość danej częstotliwości. Łącznie z subwooferem to aż 5 możliwości dla każdej częstotliwości.
  Nowy model jest rekomendowany do współpracy ze wzmacniaczami wyższej klasy stanowiącymi część zestawu audio bardzo wysokiej jakości.

  Radioodtwarzacz wyposażono zatem w trzy wyjścia RCA. Jedna para przeznaczona jest dla subwoofera.
  By ułatwić sterowanie, wyjście dla subwoofera jest niezależnie regulowane od pozostałych dołączonych wzmacniaczy i głośników.
  Kenwood KDC-W8534 umożliwia współpracę z innymi urządzeniami.
  Tuner CD dostosowany został do współpracy z odtwarzaczem iPod, zestawem głośnomówiącym Bluetooth oraz tunerem cyfrowej radiofonii DAB i zmieniaczem płyt CD.

  Dodatkowo dodam że opcja korekcji czasowej pozwala na pełne wykorzystanie opcji Bi-amping.
  Odseparowanie każdego kanału L/P i oddzielny podziału czasowy dla połączeń woofer/tweeter daje najlepsze rezultaty w odsłuchu. Dodając utwory WAV z próbkowaniem 48kHz, wyciągamy całą esencję i klarowność dźwięku.

  Dodatkowe opcje zabawy z subwooferem, rozmiar subwoofera, odległość od subwoofera, zakres pracy, odwrócenie fazy. Kolejne dodatki pozwalające na ustawienie dźwięku niskich tonacji w sposób taki aby nic sie nie opóźniało.
  Mieliście kiedyś problem że bass dochodzi do ciała troszkę za późno? W tym radiu tego problemu nie ma. Ustawiając poziom odległości regulowanym wedle własnego gustu pozwala uzyskać równomierny dźwięk.

  Końcówki mocy grały bardzo którko, po czym przeszły na wzmacniacze zewnętrzne, a same końcówki w radiu mają opcje wyłączenia- co zostało uczynione. Pracuje wtedy jako DECK i same radio nie "grzeje" się tak jak przy pracy z końcówką mocy.
  -Mp3
  -WMA
  -AAC
  [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • #2
  icemik
  Level 10  
  UP!