Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie żarówki dla VW Golf III dobrej jakości

karlo92 18 Lut 2013 19:19 10515 5
  • #1 18 Lut 2013 19:19
    karlo92
    Poziom 11  

Witam,
    jakie żarówki (H4) świateł mijania możecie mi polecić dla VW Golfa III? Niedawno wymieniałem klosze. Są to oryginały do tego modelu bez żadnych udziwnień. Jednak nie jestem zadowolony z intensywności światła jakie dają obecne żarówki. Świecą tragicznie. W kompletnym mroku widzę na jakieś 5 metrów i nie jest to intensywne światło. One po prostu świecą ale nie oświetlają.

0 5
  • #2 18 Lut 2013 20:55
    pipałosia
    Poziom 25  

Żarówki właśnie powinny świecić.Oświetlają reflektory,dobry odbłyśnik ,odpowiednie ustawienie.Chyba ślepy nie nie jesteś skoro masz prawo jazdy, nikt nie wie czego oczekujesz ani też nie widzi jakie to oświetlenie jest bo chyba nie na 5 metrów ponieważ dowód do zabrania niestety. Może napisz łaskawie jakie masz. Uważam że taka jaką przewidział producent powinna być dobra ja nie wiem jakie powinny być w VW. Ja mam VECTRA B i stosuje takie jak przewidziane są i nie narzekam ja mam nieco inne bo to H 7.

-2
  • #3 18 Lut 2013 21:32
    karlo92
    Poziom 11  

Czy właśnie próbujesz mi wmówić, że wszystkie żarówki są takie same? I nie ma różnicy w liczbie lumenów, barwie itp.?

0
  • #4 18 Lut 2013 22:04
    pipałosia
    Poziom 25  

NIE, niczego nie próbuję Tobie wmówić. Wiem natomiast to, że określone i sprzedawane żarówki pod znaną marką spełniają te wymagania. Nie wiem co ty uznajesz za barwę światła, owszem jest taki termin w fizyce. Ale czy to że ktoś na niebiesko pomalował sobie w fabryce - mam na myśli oczywiście żaróweczkę, żeby było podobne do ksenona, to nie bardzo chyba jest. Doprowadzić to do stanu jak powinno być i powinno być dobrze, a może jest właśnie dobrze, nie wiem czego oczekujesz, nadal nie wiem.

-1
  • Pomocny post
    #5 18 Lut 2013 22:11
    skibam
    Poziom 2  

polecam Ci H4 OSRAM Night Breaker moc ta sama a światło dużo jaśniejsze pod warunkiem że lustra i klosze są ok cena ok 50zł komplet

Dodano po 1 [minuty]:

w testach straszą że szybko się palą ale ja 2 lata smigam i jest ok

1