Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybór telewizora do 50` 3d SMART itp

nextus 18 Feb 2013 20:48 2109 6
    nextus
    Level 9  
    Kłaniam się. Planuję wymianę telewizora w salonie w związku z tym że teraz mam plazme 46 bez dodatków typu 3d itp itp a dzieciaki ... jak to dzieciaki.
    Salon jest spory siedzimy zawsze na wprost. Chciałbym kupić telewizor 50 calowy i obiecałem dzieciakom że za tak dobre stopnie kupię to jakże modne "3d" myśląc też przyszłościowo.
    Pojechałem więc do sklepu czytałem fora internetowe i mam gorszy mętlik w głowie niż przed zakupem. Jeden mówi panasonic, drugi tylko samsung, trzeci tylko plazma inni że led...
    Cena telewizora to max 3 tysiące zł z rzeczy które wiem to :
    -Plazma jest lepsza niż led ponieważ ma lepsze żywsze kolory i jest tańsza ale pobiera więcej energii
    -efekt 3d, Pasywny aktywny , od jednego bolą oczy w innym są migawki podobno samsung
    -Smart TV - jak dają to trzeba brać. w LG nie jest to rozbudowane aż tak bardzo jak w samsungu ? Natomiast można prowadzić rozmowy przez skype itp
    Obecne typy które mam to właśnie dość tani LG i samsung
    model lg:50PM4700
    SAMSUNG PS51E490 (ma 3d , matryca 51 cali ale nie ma Smart TV)
    Samsung PS51E550 troche droższy ale może warto dołożyć?
    Panasonic? Sony?
    Opinie ludzi pracujących w sklepach:
    Samsung- często padające matryce i migotania w 3d (bolą oczy), Sony i Panasonic, brak smart
    Jak najbardziej przemawia za mną LG, z tym że wyczytałem że efekt 3d przy ich materiale prezentacyjnym jest piorunujący natomiast w zwykłym filmie 3d nie zachwyca.
    Co wyjść wejść których potrzebuje to co najmniej 2 wyjścia HDMI (dekoder i xbox)
    Dziękuje osobą postronnym za sugestie dotyczące zakupu, również inne modele wchodzą w grę, chciałbym kupić coś co będzie na "pare" lat, chociaż obserwując postęp dzisiejszej technologi...
    Dziękuje wszystkim pozdrawiam
    nextus
    Level 9  
    Też całkiem niezły Panasonic, tyle że nie widziałem jak on sprawuje się na żywo.
    Co w ogóle daje nam to całe Smart TV oprócz przeglądarki internetowej czy Facebooka?
    Jak jest jeszcze z głębią 3D w tych telewizorach. Który poda mi najlepszą jakość 3D?
    User removed account
    Level 1  
    nextus
    Level 9  
    Dlaczego nie nastawiał byś się na 3D? korzystam chociaż ja raczej sporadycznie z telefonu w 3D w technologii stereoskopowej i działa to całkiem całkiem.
    Czy LG daje dobrą głębie 3d?
    User removed account
    Level 1  
    grubs
    Level 32  
    ja polecam samsunga Samsung PS51E550. Jestem z niego póki co bardzo zadowolony.
    oglądam filmy 3d przez allshare. Telewizor i komputer podpięte do routera.
    Brak wifi jest minusem ale nie wiem jak było by z jakością. Po kablu jest super.

W dzień telewizor odbija światło i jest dość duży efekt lustra.
    Kupiłem go do 3000 plusem jest że masz okulary w zestawie (2szt)
    Smart działa. Masz przeglądarkę no i szereg aplikacji typu radia youtube vod także jakieś darmowe starsze filmy można obejrzeć.

Jak będziesz miał pytania to pisz