Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 206 - peugeot 206 błąd wtryskiwaczy

18 Lut 2013 21:37 8697 5
  • Poziom 12  
    Witam, mam taki dziwny problem. Od jakiegoś czasu świeci mi kontrolka MIL i szarpie autem,podłączyłem pod komputer pokazał błąd P0201, P0202, P0204 czyli błędy wtryskiwaczy. Problem jest taki że wydaje mi sie że to nie wtryskiwacze ponieważ odkręciłem wszystko zdjąłem cewkę poruszałem wtryskiwaczami posprawdzałem czy kostki są dobrze wpięte i usunąłem błąd. Kontrolka zgasła pojechałem się przejechać i po 5 km wszystko ok nic nie szarpie kontrolka nie świeci to wracam, dojechałem do domu wjechałem w bramę i kontrolka się zaświeciła znowu zaczęło szarpać silnikiem. Nie mam pojęcia co to może być. Gdzieś przeczytałem że to może być cewka wymieniłem i dalej to samo zrobię 6-7 km i zapala się kontrolka.
    Peugeot 206 rocznik 2000 silnik 1.1 5 drzwiowy.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    a gdzie jest ten przekaźnik?? świece mam zwykłe
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    świece nie wiem jakie mam wiem tylko że firmy NGK a możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się ten przekaźnik?? tzn w którym miejscu bo to że pod kalkulatorem to nic mi nie mówi a szukałem na necie i też nie ma
  • Poziom 12  
    podłączyłem dzisiaj pod komputer i wyskoczyły błędy p0201, p0202, p0203 wydaje mi się że coś musi nie łączyć