Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konkretny tablet do pracy mobilnej - cena nieistotna

18 Lut 2013 22:19 996 2
  • Poziom 11  
    Panowie,
    Zbieram się z zamiarem zakupu tabletu.
    Jako że wcześniej nie miałem do czynienia z tym wynalazkiem, proszę o jakaś pomoc i nakierowanie w wyborze.
    Zacznę od tego że jestem "ciemny" jeżeli chodzi o Androida. Smartfona mam ale jest to Nokia E72 - taki chciałem i na razie mi wystarczy.
    Tablet ma mi głównie służyć w pracy. Zajmuję się zabezpieczeniami i często potrzebuję konfigurować rejestratory cyfrowe do pracy w sieci, inteligentne budynki itp. Również chciałbym robić odręczne notatki z rozmów z klientami, rysować odręczne schematy, plany. Do umilenia czasu zapuścić sobie jakiegoś winampa lub coś podobnego; ewentualnie jakieś radyjko internetowe. Oczywiście od czasu do czasu jakiś filmik obejrzeć.
    Nie potrzebuje żadnych portali społecznościowych, w gry gram sobie na PC'ie, nie potrzebuję tunerów dvbt i innych gadżetów.
    Co do wymagań
    1.matryca 7cali (może być większa)
    2. Wbudowany modem 3G
    3. Złącze usb
    4. Duża i dobra bateria
    Może jeszcze coś podpowiecie, bo jak napisałem jeszcze się do końca w tym nie orientuję.
    Co do marki urządzenia to nie chce żadnej chińszczyzny tylko markowy sprzęt.
    I nie chcę iPada? Dlaczego? Bo nie i już!!!
    co sądzicie o Samsungu Galaxy Tab? ZTE? Nexus 7?
    Nie jest to super pilna sprawa gdyż do tej pory działam na neetboku Lenowo , ale chciałbym choć częściowo się od niego uwolnić

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę i poradę
    Pozdrawiam
    Upiorek
  • Computer Controls
  • Computer Controls
  • Poziom 11  
    Rzeczywiście parametry ma dobre. Ciekawi mnie czy jest mało awaryjny i wytrzymały. Jakieś wasze spostrzeżenia?
    Będę go musiał obejrzeć na żywo
    A ktoś z was słyszał coś o Huawei MediaPad? 2Gb ramu i modem LTE i 10" kosztuje niewiele więcej od Nexusa?