Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ricoh mp2510 - błąd skanowania pdf

19 Lut 2013 10:14 1497 2
  • Poziom 13  
    witam
    mam problem ze skanowaniem do pdf w RICOH MP2510.
    Pojawia się błąd na komputerze i nie można wyświetlić zeskanowanego pliku: Acrobat Reader, Insufficient data for an image.
    i pokazuje się biała strona. Nie wiem czy jest to błąd maszyny- bo ona nie wyświetla żadnego błędu czy jest to problem tego Adobe Readera.
    Błąd ten nie robi się cały czas tylko sporadycznie np. 2 razy na dzień na 20 skanów.
    Proszę o pomoc , może któryś z kolegów miał taki przypadek.
  • Poziom 13  
    zauważyłem też że czasem błąd wywala dopiero na 3,4,5-ej kartce skanowanej w jednym pliku. Chcę zobaczyć zeskanowane pliki i na przykład wielostronicowy pdf: 1 kartka ok, druga też a trzecia strona i następne już nie do zobaczenia i ten błąd który opisałem w pierwszym poście pojawia się zamiast tych niewyświetlalnych zeskanowanych stron. Na samej maszynie nie wyświetla błędu. Co robić? jak żyć ?
  • Poziom 20  
    Wykasuj wszystkie ustawienia skanera (w kodach- skaner - przejrzyj jest reset wszystkiego)

po tym od nowa konfiguracja i będzie ok (kilka razy się pojawiało szczególnie w starszych modelach.. a szczególnie przy maszynach z "zagramanicy:)" które wcześniej stały w magazynach.. :p