Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer do 1500 zł, do gier.

19 Lut 2013 17:35 1908 20
  • Poziom 13  
    Witam, poszukuje komputera do 1500 zł. Komputer bedzie używany do gier internetu itd... Chodzi mi o to aby karta graficzna była jak najlepsza.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
  • Poziom 43  
    Przez ostatnie 3 dni przewinęło się kilka jak nie kilkanaście zestawów za tą samą kwotę. Żaden ci nie odpowiada ?
  • Poziom 9  
    Witam,prosze o pomoc ,mam kompa coś takiego:
    AMD Athlon 1,0GHz,768
    karta graficzna ATI Radeo 9550/X1050
    procesor AMD Athlon
    ostatnio zakupiłem sobie kamerkę Gopro Hero i przy odtwarzaniu z karty tnie tak że nie idzie nic obejrzeć.
    Jest sens dokładać coś do takiego(dziesięcio letniego sprzętu czy kompletować coś od początku,przeglądałem kilka wątków i znalazłem taki zestaw:
    https://obrazki.elektroda.pl/2467968100_1361279654.jpg
    myślę że dla mnie byłby wystarczający (obróbka filmów w HD,jakieś tam gry itp.)ale czy taki zestaw jest gotowy do uruchomienia czy jeszcze trzeba coś dodawać np;system czy coś innego .
    Z góry przepraszam jeśli pisze jakieś głupoty ale jestem całkiem zielony ,z tego co wyczytałem to nie opłaca się kupować gotowych zestawów na Allegro a czy gotowe zestawy polecacie i gdzie kupować ?
  • Poziom 43  
    Nie ma sensu nic dokładać do takiego zabytku. To co podałeś na screenie jest bardzo OK i jeśli na twoje potrzeby wystarczy to warto.
    Systemu tam nie ma więc musisz na własną rękę go sobie zorganizować.
  • Poziom 9  
    Będzie to bardzo dobry - dobry -czy średni jak na ten czas komp?.A co z monitorem ? mam NEC AccuSync LCD72VM nada się do tego kompa (chodzi o rozdzielczość itp.)czy do wywalenia i co z systemem te instalowane (no wiecie) podobno szwankują (np: mój Winows XP niektóre programy takie jak Windows Movie Maker do obróbki filmu po kilku minutach się wyłącza czy najlepiej kupować w pudełku(bardzo drogi)i jaki 7,8 czy XP
  • Poziom 43  
    Monitor nie ma znaczenia, jeśli ci taki odpowiada to może zostać.
    A windows to już sprawa indywidualna kto jaki woli. Najlepiej byłoby kupić Win 7 64bit.
  • Poziom 16  
    Monitor ma znaczenie może być to jakieś chiński z dopiskiem 20' a może być porządna 19. W grach monitor ma dużą role
  • Poziom 9  
    A czy stara obudowa by się nadała i np mam chyba to nagrywarka ATAPI DVD A DH20A4P i samsung CDRW/DVD SM352F wtedy zaoszczędziłbym na nagrywarce (nr5)i obudowie (NR8) prawie 200zł dobrze myśle?
  • Poziom 43  
    Ta nagrywarka jest pod stare złącze IDE które już nie występuje na nowych płytach więc tak czy inaczej napęd trzeba kupić - chociaż można kupić używany za 20zł bo z tego i tak rzadko się korzysta.
    Jaka to obudowa ? Wstaw zdjęcie.
  • Poziom 9  
    Obudowa jak i cały komp ma 10 lat
  • Poziom 16  
    Hmm. weź tę nagrywarkę co wyżej w linku a obudowę kup jakąś prostą, która będzie się do czegoś nadawała bo wątpię, że 10 letnia obudowa będzie idealnie się komponowała z resztą.
  • Poziom 43  
    robson-m3 napisał:
    Obudowa jak i cały komp ma 10 lat

Tak stara obudowa się raczej nie przyda. W tamtych czasach były to budy bez żadnego przewiewu i kiepsko rozwiązane w środku, więc lepiej kupić nową.
  • Poziom 9  
    Koledzy radzą coś lepszego skąpletować ,c co byście radzili pod Pentium I3 .
  • Poziom 16  
    Skoro koledzy radzą "skąpletować" coś lepszego to poproś ich żeby Ci coś złożyli w budżecie, który posiadasz.
  • Poziom 9  
    Gdybym wyżebrał na najtańszą I3 i kartę SapphireHD7850 to reszta mogłaby zostać czy coś zmienić?