Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel vectra b kombi 2.0 dti 2001r. zanika podswietlenie zegarow

20 Lut 2013 14:17 2736 5
  • Poziom 8  
    Witam mam problem z podświetleniem zegarów...gdy włączę zapłon wszystko chodzi jak trzeba pokazuje mi ile mam przejechane jaka temperatura datę i godzinę....ale po włączeniu świateł nagle wszystko przygasa...pozycyjne nie chodzą a podświetlenie zegarów jest znikome prawie nic nie widać...wszystko chodziło normalnie do czasu ostatniego sprzątania...po sprzątaniu nagle się popsuło...czy przyczyna może być zwarcie spowodowane rozlaniem płynu do szyb na cześć silnika??

Z góry dziękuje za pomoc
  • Poziom 14  
    Może przez przypadkiem przekręciłeś pokrętełkiem do regulacji natężenia światła i całkiem ściemniłeś?

Dodano po 50 [sekundy]:

Bezpieczniki sprawdziłeś?
  • Poziom 8  
    Rychupeja napisał:
    może przez przypadkiem przekręciłeś pokrętełkiem do regulacji natężenia światła? i całkiem ściemniłeś

Dodano po 50 [sekundy]:

bezpieczniki sprawdziłeś?

Tak sprawdzałem i wszystko gra...A ten przełącznik to gdzie mogę znaleźć?? Bo niestety nigdy nie miałem z tym doczynienia
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    W przełączniku od świateł masz dwa pokrętła jedni do regulacji wysokości, drugie do regulacji podświetlenia zegarów.
  • Poziom 16  
    pytanie jeszcze jedno czy przygasają same zegary czy wszystko czyli zegary i deska środkowa też,bo ta regulacja jest między innymi od tego
  • Poziom 8  
    sebaoo2 napisał:
    pytanie jeszcze jedno czy przygasają same zegary czy wszystko czyli zegary i deska środkowa też,bo ta regulacja jest między innymi od tego

Już wszystko jasne:D Chodziło o ten przygaszacz...Sprzątając musiałem go nie chcący przekręcić dzięki za pomoc