Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ferguson ariva 650i czy współpracuje z HUB-em ?

20 Lut 2013 14:37 2733 6
  • Poziom 9  
    Mam pytanie, czy ktoś testował arive 650 i z HUB-em? Czy można podpiąć kartę WIFI i pamięć jednocześnie przez HUB-a?
  • Poziom 12  
    Testowałem z hubem z zasilaniem i bez. Podłączyć się da, ale niestety nie widzi wtedy partycji na dysku i nie da się nagrywać. Czekam na nowy firmware może coś pomoże, narazie zamieniam wtyczki...
  • Poziom 9  
    No, ja zaryzykowałem i u mnie niestety nie zadziałał, ale mam pytanie, czy wykorzystywałeś go do połączenie z netem po W-FI? Bo ja tak, ale mam problem ze zrywaniem (częstym) połączeń, korzystam z netia spot.
  • Poziom 12  
    Tak się dzieje, jak jest słaby zasięg lub dużo AP w pobliżu. U mnie też tak było, ale wpiąłem kartę do przedłużacza USB i jest dobrze.
  • Poziom 9  
    dzięki za info , nie bardzo rozumiem tego połączenia przez przedłużacz USB jak i co przez to osiągam ? fakt u mnie znajduje dużo siec WI-FI i łączy po resecie nie z moja tylko z inną. I jeszcze jedna sprawa czy u Ciebie tez tak jest że wyrzuca Cię z np. You Tube i tuner się restartuje ? U mnie często zrywa połączenie.
  • Poziom 12  
    Ja mam AP dość daleko, więc podłączenie przez przedłużacz powoduje to że karta jest wyżej i w związku z tym jest lepszy zasięg.
    Nie zauważyłem aby się resetował w czasie korzystania z internetu, ale czasem jest upierdliwy kominikat "połączono z AP"
  • Poziom 9  
    dzięki , niestety u mnie to nagminne a AP mam od tunera zaledwie 10 m co prawda po drodze są 3 ścianki ale producent i sprzedawca zapewniał zasięg do 100m w pomieszczeniu zamkniętym ?
    Nie wiem więc czy mam do końca sprawny tuner ?