Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mad Catz F.R.E.Q. 7 7.1 - zestaw słuchawek z systemem Surround Sound dla graczy

piokrza 20 Feb 2013 15:46 2829 1
  • Mad Catz F.R.E.Q. 7 7.1 - zestaw słuchawek z systemem Surround Sound dla graczyMad Catz F.R.E.Q. 7 to nowy, 7.1-kanałowy zestaw słuchawkowy dla graczy, wyposażony w system surround sound i przeznaczony dla użytkowników komputerów systemu Windows i innych urządzeń. Należy on do serii produktów GameSmart firmy MadCatz i jest "idealny do użytku podczas korzystania z gier, filmów i muzyki".

Słuchawki F.R.E.Q. 7 zostały wyposażone w 50mm neodymowe przetworniki oraz technologię Dolby Headphone, zapewniając dźwięk przestrzenny odpowidający kanałom 7.1 z efektem 3D. Ponadto, system przetwarzania Dolby Pro Logic IIx ma zadanie dopasować treści stereo do odpowiadających kanałów surround sound. Przycisk na jednej ze słuchawek umożliwi przełączanie pomiędzy trybami dźwięku stereo i surround. Zestaw posiada również odpinany mikrofon z funkcją redukcji szumów, służący np. do komunikacji online z innymi graczami. Mikrofon posiada czerwoną diodę LED wskazującą tryb wyciszenia ("mute").

F.R.E.Q. 7 zbudowano z twardego i lekkiego aluminium. Do zestawu dołączono kabel audio USB (do użycia z PC) i kabel audio 3.5mm (do urządzeń mobilnych, w tym smartfonów iPhone, Windows Phone, HTC, Nokia i Blackberry). Stojak słuchawkowy jest również w komplecie ze słuchawkami. Model F.R.E.Q. 7 7.1 jest obecnie dostępny na zamówienie. Kosztuje 200 dolarów amerykańskich.

Źródło: http://www.madcatz.com/freq7/

Cool? Ranking DIY
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    About Author
    piokrza
    Level 27  
    piokrza wrote 1476 posts with rating 162, helped 5 times. Been with us since 2007 year.
    konel83
    Level 15  
    Spotkałem się z tego typu pomysłami, niestety nie maiłem okazji wypróbować, ale jest to bardzo fajnie rozwiązanie dla ludzi, którzy nie maja miejsca lub możliwości na zainstalowanie głośników 7.1. Sam korzystam z takiego układu i wiem ze złudzenie jakie dają głośniki 7.1 jest bardzo przyjemne dla ucha.