Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwne zachowanie Win7 po pewnym czasie

qtzu 20 Lut 2013 16:15 1017 5
  • #1 20 Lut 2013 16:15
    qtzu
    Poziom 13  

Od niedawna mam taki problem, mianowicie po jakimś czasie pracy komputera (5-7 godzin) nawet gdy tylko jest włączony o działa tylko tuner TV na USB poza tym system nie używany do innych celów, dzieje się coś takiego, że klawiatura przestaje reagować, jeśli jest jakiś program np przeglądarka zwinięty do paska to po kliknięciu w jego ikonę pojawia się komunikat o zabezpieczeniach czyli "czy chcesz zezwolić następującemu programowi na wprowadzenie zmian na tym komputerze" i jeśli dam TAK to program otwiera się w nowym oknie. Jeśli klikam jakiś link (np odpowiedz na maila w gmail.com) w przeglądarce również w nowym oknie zawsze, nie działa scroll myszki i po kliknięciu lewym przyciskiem na pulpit zaznacza mi ikony pulpitu. Po restarcie kompa wszystko jest ok. Nie ma wirusa, skanowałem rejestr ccleanerem.
    Pomocy :)

0 5
  • #2 20 Lut 2013 17:03
    kwantor
    Poziom 38  

Jaka to przeglądarka?
    Co wystawia ten alert- masz firewala, lub antyvirusa?

0
  • #3 20 Lut 2013 17:18
    qtzu
    Poziom 13  

Przeglądarka to Firefox ale i w Chromie też się to dzieje. To nie jest kwestia przeglądarki bo inne programy też tak reagują. Alert jest z systemu. Antywirus to Microsoft Security Essential

0
  • #5 20 Lut 2013 19:09
    qtzu
    Poziom 13  

Program Malwarebytes Anti-Malware wykrył zagrożenia w plikach typowych czyli crackach do windy czy innym oprogramowaniu, log w załączniku. Dr. Web wykrył jedno zagrożenie w jednym z plików tj. removewga czyli crack do winxp.

0