Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana karty graficznej z ddr3 na ddr5, bd działać?

20 Lut 2013 20:47 1725 6
  • Poziom 12  
    Wymieniam kartę graficzna, poprzednia miała rodzaj pamięci drr3 a nowa ma drr5
    czy będzie działać?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 33  
    A oprócz karty masz jakieś inne elementy w komputerze ?
    I co to za grafika ?
  • Poziom 12  
    Pod innymi względami pasuje, nie wiem tylko ocb z tym ddr. Proszę o odp na moje pytanie.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    "Inny" rodzaj Pamięci na samej karcie, bez mniejszego znaczenia, podaj model płyty głównej i model karty graficznej jaką chcesz kupić, żeby Ci obsłużyła

Ogólnie to podaj pełną specyfikację zestawu komputerowego + marka i moc zasilacza
  • Poziom 12  
    Mi chodziło tylko o ten ddr bo ogólnie karta którą chcę kupić pasuje do mojego kompa. Dzięki wielkie.
  • Poziom 33  
    Będzie działać - zadowolony ? o ile np szrotowaty zasilacz jej nie spali :D
  • Poziom 23  
    Pamięci ddr 3 czy 4 czy 5 nie mają nic wspólnego z pamięcią RAM bo na pewno o to chodziło. Poza tym jeśli chodzi już o wydajność to jest to już nie takie proste. Zależy czy masz szynę PCIE 1.0 x16 czy PCIE 2.0 x16 i wyżej. Zależy też jaki masz procesor. Bo np kupowanie gtx 560 do 2 rdzeni mija się z celem. Karta nie będzie w pełni obsługiwana a ty stracisz pieniądze i nie wykorzystasz ich w pełni. No i zasilacz jest ważny. Jaki pobór prądu ma owa karta graficzna no i czy ten zasilacz jest firmowy czy też pudło z kablami. CZY BĘDZIE DZIAŁAĆ? z pewnością tak. Jak długo? Nie wiadomo ponieważ nie podałeś jaki masz zasilacz itd.