Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dirt 2 na Windows 7 64bit - błąd Dirt 2 executable

21 Lut 2013 14:03 1824 5
  • Poziom 14  
    Witam, z góry przepraszam jeśli zły dział,
    mam Windows 7 i Dirt 2 oryginalny v.1.0.0 śmiga wszystko na ultra, ale co jakiś czas wywala błąd Dirt 2 executable, program przestał działać, próbowałem dawać cracka i nic, potem spróbuję jeszcze patcha, ze zgodnością programu z Win XP też się bawiłem, nic nie pomaga, wcześniej wywalało co jakiś czas, a teraz jak chcę przejść wyścig x games europa półfinał, to za każdym razem.
    Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

Dodano po 2 [godziny] 35 [minuty]:

Z patchem to samo, pomocy. :( Bardzo chcę grać w tą grę.
  • Poziom 23  
    Podaj specyfikację kompa plus jaka wersja systemu itd. Gra orginał?
  • Poziom 14  
    tak gra oryginał, ale bawiłem się crackiem, ale potem dałem reinstall i błąd z oryginalnej płytki też wyskakiwał, podobno nie mam wirusów bo sprawdzałem a system czasami z muli jak dam mu więcej poleceń a nie wiem dlaczego, mam windows 7 64bit, mój komp:
    phenom II 955 4@3,2GHz, Ram 8GB ddr3 1333mhz, grafika asus hd6850 direct cu,
    płyta Asus M4A88TD-V EVO/USB3, zasilacz chieftec 600w
  • Poziom 14  
    reinstalowałem kilka razy, z oryginalnej płytki włączałem, wciąż to samo, obecność wirtualnych napędów ma coś do tego ? czytałem trochę o securomie
  • Poziom 23  
    A instalujesz po kolei patche? 1.1 potem 1.2? (Chyba takie po takie w necie widziałem.)
  • Poziom 14  
    jest tylko 1.1 chyba że o czymś nie wiem, zrobiłem formata, reinstall systemu, i na razie problem nie występuje, oby już ustał bo gierka super