Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra F 96\' - zablokowane drzwi

21 Lut 2013 16:15 2646 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem - po kolei:

Astra F 96' sedan ma centralny zamek (zamykany przekręceniem kluczyka kierowcy)

1. rano auto zostało otwarte kluczykiem - centralny działa - jednak nie chciało odpalić(słaby aku)
    2. po kilku próbach odpalenia - auta nie udało się już zamknąć kluczykiem(centralny nie reaguje)
    3. został zamknięty 'od środka' poprzez wciśnięcie po kolei blokady w każdych drzwiach
    4. teraz auta nie da się otworzyć ani od kierowcy ani pasażera.
    5. kluczykiem od kierowcy można kręcić z pozycji poziomej do pionu jednak zarówno przy podniesionej klamce nic się nie dzieje - próbowałem mocno - bez skutku
    6. kluczyk pasażera wchodzi tylko pionowo i minimalnie się rusza
    7. mogę otworzyć klapę bagażnika kluczykiem jednak tylne siedzenia są zablokowane i wejść tamtą drogą też nie mogę - po otwarciu klapy bagażnika - świeci się w nim światełko(czyli aku coś tam jeszcze żyje)

Drzwi się pewnie zaryglowały..
    Proszę o jakieś sugestie
  • Poziom 16  
    Witam.napisałeś że kluczyk pasażera wchodzi tylko pionowo i minimalnie się rusza...

Kluczyk czy wkładka od strony pasażera?
  • Poziom 42  
    Nurkowanie pod samochód , podłączenie dobrego akumulatora (plus alternatora i masa) i próba otwarcia!
  • Poziom 2  
    udało się dostać po maskę(grill) włożyć nowy aku + przy pociągniętej klamce kluczyk prawie złamałem ale udało się!