Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onkyo cs-545 czy Panasonic sc-pmx5eg-s?

bialydemon 21 Lut 2013 20:09 1419 1
  • #1 21 Lut 2013 20:09
    bialydemon
    Poziom 1  

Witam!

Obecnie użytkuję ten model Sony:

http://www.sony.pl/product/zestawy-micro/cmt-hx50btr

Gdyby nie awaria pilota i wysokie koszty sprowadzenia nowego, pewnie służyłby mi jeszcze długo. Ponieważ sprawa się jednak nie kalkuluje, rozważam kupno nowej miniwieży. Dylemat mam między wymienionymi w temacie modelami. Cena tudzież parametry podobne, opinie pozytywne... co wybrać?

Nie pytam o brzmienie, bo wiem, że najlepiej posłuchać obydwu sprzętów osobiście, problem leży w czymś innym: słucham wyłącznie płyt, a wiele z nich jest naprawdę wysłużonych. Obecny model Sony cenię między innymi za odtwarzanie wszystkich kompaktów praktycznie bez zająknięcia. Zdaję sobie sprawę, że lasery mogą mieć różną "wrażliwość", dlatego jestem ciekawa, czy ktoś miał porównanie i może powiedzieć, która firma jest solidniejsza pod tym względem.

Jestem otwarta również na inne propozycje w tym przedziale cenowym.

0 1
  • #2 14 Maj 2013 22:48
    rekinfranka
    Poziom 1  

Mam tą wieżę ONKYO CS 545 - ludzie przecież to prawdziwy dramat !!! Dzwięk jak przez szmatkę Nie kupujcie tego złomu - no chyba , że ja nie potrafię obsłużyć ustawienia bas , wysokie w skali -4 do +4 ... Byle jaka płytka w starym BLAUPUNKCIE w aucie brzmi rewelacyjnie pod każdym względem Ta sama płyta w tej wieży to zupełnie inne nagranie Wiem , że za 1000 zł nie mozna oczekiwać wiele ale to to już przesada ;(

0