Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Premium 450DXi 2009 - dziwne komunikaty i utrudniony komfort pracy

21 Lut 2013 20:49 5265 3
  • Poziom 9  
    Witam

Ostatnio zakupiłem Renault Premium 450DXi 2009r. Niestety występują tam pewne niedogodności które utrudniają prace.

1. Pojawia mi się komunikat "Bleed Water" oraz charakterystyczny znaczek. Mam jeszcze jedną premiumke 440DXi 2006r i posiada ona z lewej strony identyczny klawisz jak ten znaczek. Po przełożeniu klawisza do 450 i naciśnięciu go pojawia się komunikat "Bleed Water use menu" lub w innym wypadku "System unlocked". W menu oczywiście znajduje się taka pozycja, lecz wybranie jej niewiele daje.

2. W 450DXi zamontowana jest skrzynia automatyczna. Gdy pojazd się porusza czyli mamy "D" i doprowadzamy do pełnego zatrzymania, rozlega się dźwięk jak by ostrzegawczy. w 440DXi takie coś nie występuje. Dopiero przeniesienie opcji z "D" na "N" powoduje ustanie dźwięku.

3. Kolejnymn elementem utrudniajacym prace są światła wewnetrzne. Silnik zostaje uruchomiony, światła wewnątrz szoferki jak i podświetlenie stopni pali się bardzo długo. Utrudnia to w stopniu znaczącym jazde w nocy. Istnieje jakaś opcja zmiany czasu palenia się zarówek.

Prosze o porady, lub jakieś naprowadzenie na temat.

Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    A zamiast zmieniać ustawienia nie lepiej sprawdzić czujniki zamknięcia drzwi?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Koledzy zadziałało. Nie wpadłem ze tak Renault Truck mógł słabo wykonać ten element.

Gratulacje.

Z 1 punktem też sobie poradziłem. Pomogła wymiana filtrów paliwowych.

Jakieś sugestie co do ostatniego problemu ??

Pozdrawiam