Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus B1000 - finger (odcisk palca )

22 Lut 2013 00:19 1311 2
 • Poziom 14  
  Witam mam problem z asus B1000 .Posiada sensor na odcisk palca.Laptop po upadku (wymiana matrycy ,taśmy itp). Z racji że laptop wiekowy(mała wartość) myślę że nie naruszę regulaminu prosząc o poradę jak ewentualnie wybrnąć z kłopotu.Przestał reagować na dotyk palcem. Nie reaguje na przyłożenie palca. Hmm czy nowy bios załatwi sprawę ? . Nie będę ukrywał że płyty nię wyciągałem , na razie mam nadzieję że wyjdę z twarzą bez dodatkowej pracy(rozbieranie). Pozdrawiam serdecznie wszystkich i liczę na szybką pomoc.

  P.S. Oczywiście jeżeli moderator zdecyduje na usunięcie tematu z racji regulaminu, mówi się trudno. Zadam pytanie które myślę że nie naruszy regulaminu : Kto mi może pomóc?
 • Poziom 35  
  Czyli działa wszystko, laptopa można bez problemu używać tylko przestał działać czytnik palca? Nie jest zablokowany nieznanym hasłem?

  Jest w ogóle dostępny w managerze urządzeń fingerprint-sensor?
 • Poziom 14  
  Był zablokowany hasłem(odciskiem palca).Do biosu wejść nie można było, ponieważ od razu wskakiwał fingerprint.I to wszystko. W końcu rozebrałem notebooka , wypiąłem z płyty czytnik. Wtedy już bios odpalał, wtedy również już mogłem w biosie ustawić ''fingerprint na disable" . No i po problemie.Pozdrawiam