Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ADATA DashDrive Air AE400 - Wireless Storage Reader, Hotspot i przenośna bateria

piokrza 22 Lut 2013 15:31 1368 0
  • ADATA DashDrive Air AE400 - Wireless Storage Reader, Hotspot i przenośna bateriaADATA ogłasza nadejście DashDrive Air AE400 - multifunkcjonalnego urządzenia, łączącego w sobie wireless storage reader (bezprzewodowy czytnik pamięci), bezprzewodowy hotspot (punkt dostępowy) i poręczny system zasilania. Jego powierzchnia zewnętrzna to sześciokątny wzór w kraty, dzięki któremu jest elegancki i wpadający w oko.

    Dzięki portowi USB i slotowi kart SD, model AE400 umożliwi swoim użytkownikom bezprzewodowy dostęp i transfer danych pomiędzy urządzeniami pamięci USB i kartą SD, a ich smartfonem, tabletem lub notebookiem. Można strumieniowo przesyłać zawartość multimedialną z napędu USB lub karty SD card, w tym także wideo 1080p, do dwóch użytkowników jednocześnie. Urządzenie współpracuje z systemami iOS, Android, Windows XP/7/8, Mac OS X i Linux, a dzięki bezpłątnej aplikacji DashDrive Air Elite także z urządzeniami iOS i Android.

    Nowy DashDrive Air odgrywa też funkcję bezprzewodowego hotspota ze wsparciem sieci WiFi 802.11b/g/n. Może łączyć się z istniejącą siecią bezprzewodową i tworzyć internetowy most z nawet 10-cioma urządzeniami. Wewnątrz obudowy znajduje się także akumulator Li-Po o pojemności 5000mAh, służący doładowywaniu urządzeń mobilnych w czasie podróży.

    ADATA DashDrive Air AE400 będzie dostępny w Europie, a jego koszt to 53 funty brytyjskie.

    Źródło: http://www.adata-group.com/index.php?action=a...List&pages=&news_id=396&ny=2013&type=2&lan=en