Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG RE-21FA7AX. Z wnętrza wydobywa się syczenie.

17 Lut 2005 10:17 1214 4
  • Poziom 23  
    Witam.
    Czy ktoś z Was ma może to "badziewie" co w temacie? Chodzi o jakieś syczenie wydostające się z wnętrza telewizora-niezależnie czy jest antena podłączona czy nie. Za pół ceny nabyłem ten tv od kogoś i nie znam historii choroby tego urządzenia. Czy jest to przypadłość wrodzona?
    Przyznam że aż w głowie szumi i jest trudne do zniesienia szczególnie jak stanę obok tv.
    Jest to dźwięk porównywalny do normalnego dźwięku innych urządzeń ale jakby wzmocniony (w hipermarketach gdzie jest tego pełno czuję to samo).
    Przez pewien okres wydawałoby się że jest ok. Ale problem wrócił ? (a może po prostu nie zwracałem na to już uwagi z przyzwyczajenia?).
    Macie jakieś lekarstwo?
    Pozdrawiam.
  • flexghzflexghz
  • Poziom 23  
    Może coś dopiszę:
    Kineskop Flatron i częstotliwość 50HZ. Zauważyłem w sklepie że takiego odgłosu wogóle nie wydają telewizory 100Hz.
    Tylko powtarzam:
    Tego problemu nie da się całkowicie wyeleminować. Chcę jedynie zmniejszyć intensywność tego syczenia (odgłosu).
    Pozdrawiam.
  • flexghzflexghz
  • Poziom 23  
    No co tam specjaliści......?
    Bo już muszę w pokoju siedzieć ze słuchawkami bo głowa mi pęka.
    Jakieś sugestie proszę......
  • Poziom 20  
    Jezeli nabyles go za pol ceny to i gwarancji nie masz na niego. Poprostu otworz tylna scianke i zlokalizuj miejsce z ktorego wydostaje sie ten dzwiek moze cos wiecej nam to powie.
    Pozdr.
  • Poziom 23  
    Sprawa syczenia jest o tyle dziwna że nie wszystkim to przeszkadza....Hmmm.
    W końcu rozebrałem obudowę, docisnąłem na kineskopie wysokie napięcie i mam spokój.