Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Mercedes C-Klasa W204 - 草速y tr鎩k徠 z wykrzyknikiem na liczniku.

konrad98-47 23 Lut 2013 23:21 9591 8
  • Poziom 21  
    Witam mam problem z Mercedesem C-klasa w204 2008 rok.Auto by這 uszkodzone poduszki wystrzeli造.Auto zosta這 naprawione poduszki zrobione ale na liczniku 鈍ieci 鄴速a kontrolka z wykrzyknikiem.Auto Com pokazuje tylko jeden b陰d w srs 瞠 obw鏚 przerwany.Mam pytanie czy to auto posiada jaki czujnik, nab鎩 瞠 gdy poduszki wystrzel to od陰cza zap這n.Bardzo prosz o pomoc.Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Piszesz o 鄴速ym tr鎩k帷iku-mnie si to kojarzy tylko z jednym- rezerwa paliwa.
  • Poziom 21  
    nikt nie wie czy trzeba co zmieni
  • Poziom 21  
    草速y tr鎩k徠 jest od ESP, a kontrolk od AIR BAG masz osobn.
    Napisz jaki obw鏚 jest przerwany.
  • Poziom 21  
    AutoCom w airbag pisze 瞠 jest przerwana linia elektryczna wysokie napi璚ie, opr鏂z tego brak b喚d闚 w srs .W fordzie ka 2010 r te mi si taka kontrolka pali豉 i te auto nie pali這 po jej skasowaniu odpala這, my郵 瞠 ten mercedes posiada jaki nab鎩 co odcina pr康 przy wypadku tylko nie wiem czy to mo瞠 by ten na akumulatorze.
  • Poziom 21  
    Nie wiem jak jest w Mercedesie, ale w BMW jest klema pirotechniczna. Je瞠li takowa jest w Mercedesie to przyj 篡j si klemie "+". Je瞠li jest z nabojem to 豉two to pozna.
  • Poziom 21  
    Do minusowej w baga積iku podchodz dwa kabelki i jest na niej zamontowany jakby taki ma造 sterownik.A na plusowej w baga積iku nic nie ma dopiero pod maska, jest taka skrzynka co rozdziela zasilanie + i tam si podpina tak 鄴速 kostk jak do poduszek srs. My郵 瞠 tam b璠zie ten nab鎩.
  • Poziom 20  
    Podaj dok豉dny kod i opis b喚du sprawd ka盥y protok馧
  • Poziom 9  
    Dla przyk豉du podam, 瞠 u mnie pad potencjometr peda逝 gazu w 203 mia貫m to samo. Chyba usterka przypisana do mnie :)

Pomog豉 wymiana ca貫go peda逝.
    Komunikat b喚du, to: czujnik po這瞠nia peda逝 gazu.