Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Byle jaka nawigacja z wejściem AV.

MikePL1 24 Feb 2013 04:38 3624 1
    MikePL1
    Level 16  
    Poszukiwałem monitora do kamerki cofania (samochód ciężarowy) i zobaczyłem, że goły monitor kosztuje tyle co nawigacja. No i wiele z tych nawigacji ma wejście AV, jednak nigdzie nie jest napisane, czy nawigacja w momencie wykrycia sygnału kamery przełącza się na nią?

W poprzednim samochodzie miałem wszystko zainstalowane dość prymitywnie, czyli włączałem ręcznie monitor, włączałem ręcznie kamerkę, w monitorze ustawiałem wejście AV i dopiero miałem obraz.

Teraz chciałbym czegoś bardziej automatycznego, czyli włączam wsteczny i wtedy kamerka dostaje 12V i nawigacja od razu wyświetla obraz. Gdy odpinam wsteczny, to nawigacja wraca do mapy i już...

Byłbym wdzięczny za informację, które nawigacje mają taką funkcję. Oczywiście mam limit cenowy ustawiony dość nisko, gdyż i tak używam profesjonalnej nawigacji za niestety sporo kasy, więc wszelkie larki, smarki, tomtomy dla mnie nie istnieją jako nawigacje.

Po prostu skoro w cenie ekranu mogę mieć ekran i nawigację, to wolę to kupić...