Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra C 1.9 150KM Nie odpala na ciepłym silniku

24 Lut 2013 09:13 3306 4
  • Poziom 1  
    Witam serdecznie Jestem szczęśliwym posiadaczem Vectry C z 2005r i mam z nią następujący problem po rozgrzaniu silnika samochód nie chce odpalić. Jest zasilanie elektryczne wszystkie kontrolki jakie powinny się świecić się świecą nie wyskakuje żaden błąd jednak po dłuższej jeździe samochód nie chce odpalić po włożeniu kluczyka i przekręceniu go po za kontrolkami radiem itd. nie ma żadnej reakcji tak jak by nie było w ogóle rozrusznika całkowita cisza. Lecz gdy auto postoi schłodzi się wsiadam i odpalam za pierwszym razem. Bladego pojęcia nie mam co to może być Jeśli miał by ktoś pomył co to może być bym był wdzięczny za pomocną podpowieć z góry dziękuje i czekam na dobrą radę
  • Poziom 39  
    Odpal silnik włącz obciążenie elektryczne (światła, grzanie szyby, dmuchawa i klima) i sprawdź czy nie grzeje się klema plusowa lub minusowa.
  • Poziom 14  
    Dziwna sprawa. Może najpierw zacznij od wyczyszczenia wszystkich styków, kabli od rozrusznika i akumulatora.
  • Poziom 20  
    Problem może tkwić w CIM
  • Poziom 10  
    Sprawdz miernikiem w momecie jak bierzesz na rozruch czy idzie zasilanie na rozrusznik.