Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy karta dĽwiękowa mint 6 kanałów 3D pci box jest dobra

17 Lut 2005 15:08 1766 14
  • Poziom 11  
    mam pytanko czy karta dĽwiękowa mint 6 kanałów 3D pci box jest dobra?
    czy ma dobra jakosc dzwieku i czy oprogramowanie jest dobre jego interfejs uzytkownika i czy ma duzo ciekawych funkcji [b]chcialbym sie tego dowiedziec od tych ktorzy ktorzy ja uzywaja lub tych ktorzy mieli z nia do czynienia!
  • Poziom 19  
    Jako¶ dĽwięku oczywi¶cie odbiega troche od sounblasterów, jest to raczej karta podobna jako¶ciowo do tych które s± zintegrowane na płytach głównych. Jako¶ dĽwięku zno¶na, nie powalaj±ca, interface oprogramowania w miare przejżysty.. nie wykracza poza standard
  • Poziom 12  
    W tej klasie cenowej nie spodziewaj sie cudów karta jak karta gra jak każda inna dla zwykłego człowieka wystaryczy chyba ze zależy Ci naprawde bardzo na jako¶ci dĽwięku to propunuj SB Live! lub Audigy ale to juz inny wydatek ja posiadam star± Yamahe jeszcze na zł±czu ISA i gra całekiem nieĽle mi wystarczy do normalnegu słuchania muzyki. W sumie Mint też nie jest taki zły no i ma 6 kanałów jesli tylko słuchasz MP3 i ogl±dasz filmu w zupełno¶ci Ci wystarczy i nie powineine¶ mieć z tym problemu
  • Poziom 11  
    no to sie ciesze ze jakos tak to wyglada a czyktos moglby mi zalaczyc screenshot z uruchomionym tym programem do sterowania? jak wyglada ten interfejs uzytkownika chce kuknac.
    mam glosniki creative inspire p 5800 czy bedzie ona z nim dobrze wspolpracowac czy moze troszke gorzej i poradzcie mi jedno mam zintegrowana z plyta glowna karte dzwiekowa jak zrobic zeby uaktywnic minta a wylaczyc ta moja stara?
  • Poziom 15  
    Star± płytę wyłonczysz w biosie. Minta wsadĽ w PCI zainstalujs tery i powinni być ok. Gło¶niki oczywiscie pasuj±.

Pozdro
  • Poziom 11  
    a jak sie ta stara karte wylacza w biosie bo nigdy tego ni robilem
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    WejdĽ do Biosu (klawisz DEL podczas uruchomiania komputera) znajdĽ zakładkę Integrated Peripherals, następnie odnajdĽ opcję OnBaord Sound lub też Audio Controller czy Sound Controller, nazwa może być różna w zależno¶ci od Biosu po czym ustaw Disable, zapisz zmiany i uruchom kompa ponownie...

Pozdrawiam...
  • Spec od akustyki
    spoko ta karta jak za taka kase jest podczas odtwarzania gra calkiem znosnie kolega ja eksploatuje z creativami p580 jest gut na takie glosniczki wiecej nie trzeba, matomiast jak by cza cos nagrywac to jakosc zapisu przez nia jest raczej mizerna i stary SB128pci jest o niebo lepszy
  • Poziom 11  
    to moglibyscie mi jakas karte dzwiekowa polecic zeby byla dosc dobra jakosc nagrywania i zeby cena wynosila tak do 70 zl nie iwecej gora 100 ale ale takie to chyba pod uwage nie bede bral no moze jak nie bedzie innej mozliwosci

za wszystko dziekuje bardzo
  • Poziom 19  
    Za 70 złotych kupisz SBLive! 5.1 przeciż :P Nie wiem po co pakujesz sie w jakie¶ minty.. Jakby¶ sie uparł to za 100wke dostaniesz audigy LS ..

p5800 nie działaj± na wszystkich kartach dĽwiękowych a szczególnie z tymi zintegrowanymi. Na tym mincie co prawda nie powinno być problemów, ale ja bym odradzał ten zakup i wybrał soundblastera.
  • Poziom 11  
    tak to polec mi jakiegos sound blastera za max 100 zl no ciekawe czy bedzie jescze w vobisie gdzie indziej nie kupuje
  • Poziom 11  
    ja tylko pomysl gdzie w bytomiu jest jakis dobry sklep a w necie nie kupuje bo tam jest daremnie wg mnie

Dodano po 56 [sekundy]:

ja tylko pomysl gdzie w bytomiu jest jakis dobry sklep a w necie nie kupuje bo tam jest daremnie wg mnie
  • Poziom 19  
    Ja bym wlazł na allegro, dołożył te are groszy do 100zł i wzi±ł audigy LS albo live-a 24bit
  • Poziom 30  
    Nie chce zakladac nowego topicu wiec zapytam tutaj. Czy moge miec w komuterze 2 karty dzwiekowe i przykladowo na jedna puscic winampa a na druga jakis player filmowy ? Chodzi o to ze chce ogladac filmy na TV a ktos inny chce w tym czasie posluchac sobie winampa.