Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet bez telefonu stacjonarnego

24 Lut 2013 14:23 3303 4
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem, związany z wyborem internetu, (jeśli temat został napisany w złym dziale, proszę o przeniesienie), otóż, obecnie mam internet radiowy, od pobliskiego nadawcy, i nie jestem zadowolony z ich usług, jestem użytkownikiem ich internetu od 4 lat, i teraz są tylko problemy. Chciałbym założyć internet pod kabel, ale nie mam telefonu stacjonarnego, (kiedyś miałem i został po nim tylko kontakt pod kabel), puszka od TP, jest zawieszona na moim bloku,(jest to blok komunalny) mieszkam w miejscowości, do 10+ mieszkańców, w pobliżu Płocka, więc problemu z brakiem jakiegokolwiek zasięgu nie powinienem mieć. Chciałbym poradzić się was, czy doradzilibyście mi co mogę zrobić w takiej sytuacji.
  • Poziom 42  
    Skoro posiadałeś kiedyś telefon stacjonarny to de fakto linia jest. A skoro jest to masz dwie możliwości o ile rozważasz opcję aDSL:
    1) Neostrada
    2) Netia (internet stacjonarny)

Ale jest jeden mały haczyk ! Aby skorzystać z usługi Neostrady nie mając telefonu stacjonarnego pobierana będzie opłata za utzymanie łącza. W przypadku Netii również prawdopodobnie będzie taka opłata.

Zatem weź pod uwagę np: "Packi" z Tepsy lub Netii.
    Internet mobilny odradzam ze względu na absurdalne ograniczenia w transferze danych.
  • Poziom 2  
    Rozważyłbym, jeśli cena takiej oferty nie wyniosła by więcej niż 60zł, nie każdego stać, na ogromne rachunki. A chciałem jeszcze spytać, jest coś takiego jak LLU w Netii chyba, czy coś takiego obejmowało by moje warunki? Obecnie za internet 1MB płacę 49zł, chciałbym aby właśnie w takiej cenie jak podałem na początku nie było nic gorszego, ale żeby to było stabilne, bez spadków prędkości, braku połączenia, lub wysokich pingów.
  • Poziom 42  
    Na to pytanie odpowie Ci operator. Przejrzyj ofertę.
  • Poziom 19  
    Twierdzisz ze masz gniazdo telefoniczne i kiedyś tam była linia telefoniczna ale obecnie ta linia jest wyłączona a np. numer jaki tam był ma kto inny . Pozostaje ci udanie się operatora napisanie podania ze chcesz linie telefoniczną i neta oni rozpatrzą twoją prośbę wyślą techników zęby zbadali sprawę czy da się zrobić do ciebie linie telefoniczną czy jest miejsce , para w kablu do twojego gniazda telefonicznego itp, rzeczy .