Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie kolumny estradowe kupić?

QUETO 24 Feb 2013 15:32 1728 10
    QUETO
    Level 9  
    Witam!
    Zamierzam kupić jakieś porządne kolumny estradowe, które będą wykorzystywane tylko w domu. Mój wybór padł na:
    1. http://www.audiosklep.pl/blow-adrenaline-nb-1505a---kolumna-aktywna-p-2750.html
    lub
    2. http://www.audiosklep.pl/blow-adrenaline-nb-1505---z-wystawy-p-1746.html

Jestem w tym temacie "goły", więc proszę o pomoc i jakąś podpowiedź. Oczekuję od kolumn bardzo dobrego basu, którego będą czuć sąsiedzi z dołu i czystosci dźwięku :D

Do tego będę potrzebował chyba jakiś wzmacniacz bo chcę je podłączyć do komputera. Bez wzmacniacza się chyba nie da? Wzmacniacz jakiś dobry i tani.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i porady :)
    gargus02
    Level 15  
    Odpowiem za innych kolegów. Kolumny estradowe są na estradę/dyskotekę ogólnie do dużych pomieszczeń, jakości w domu nimi nie uzyskasz, a na pewno nie takimi....
    QUETO
    Level 9  
    To co mi mozecie zaproponowac do domu, jak nie kolumny estradowe? Chcialbym cos, co zagra bardzo silny bas, taki ktory czuc po ciele a nie takie suche uderzenia.
    Brydzio12346
    Level 20  
    jaki budżet ?
    Pablo1964
    Moderator
    QUETO wrote:
    Zamierzam kupić jakieś porządne kolumny estradowe, które będą wykorzystywane tylko w domu.

Bzdurne założenie. Regulamin p. 3.1.16. Na forum jest mnóstwo wypowiedzi tłumaczących, dlaczego. Proponuję trochę poczytać.
    User removed account
    User removed account  
    petrus
    Level 24  
    Za te pieniądze kupisz coś z Cerwin Vega zamiast Tonsili.
    QUETO
    Level 9  
    Własnie problem w tym, że nie mam żadnego wzmacniacza ani amplitunera. Jedynie mogę załatwić sobie amplituner, ale jest stary z Pionnera. 4Ohm i chyba 300W.