Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

quad chińczyk 110ccm - Słaba moc przy niskich obrotach silnika

24 Lut 2013 15:39 2280 2
  • Poziom 13  
    Witam. Pacjentem jest quad z silnikiem 110 cm3. Gaźnik oczyszczony dobrze poskładany i regulowany. Świeca o w miarę prawidłowym kolorze tj. ciemnoszara, sucha.
    Pierwsza rzecz, która mnie zastanawia jednak w niczym nie przeszkadza, to to, że zapala bez ssania i normalnie pracuje na nieco zaniżonych obrotach.
    Druga to taka, ze na niskich obrotach na ciepłym silniku wciskając gaz do końca łapie delikatnego muła. Natomiast jeśli juz wkręci sie na obroty nie ma tego problemu. Wygląda to tak jakby sie zalewał (była za bogata mieszanka). Kręcenie gaźnikiem niewiele zmienia. Macie może jakiś pomysł co z tym jest nie tak? Ps. nie zmieniałem tylko położenia iglicy na widełkach bo wyszedłem z możliwe, że z błędnego założenia że kiedyś było dobrze.
  • Poziom 19  
    Witam , proponuje sprawdzić układ zapłonowy , każdy moduł ma inne parametry
    (niestety takie są częste przypadki ze niby to samo oznaczenie a całkiem inne wyprzedzenie ) i tu może leżeć przyczyna , palić -pali ale jak i ile spali
  • Poziom 13  
    Darowałem sobie. Ustawiłem optymalnie jak tylko mogłem (zmiana przerwy na świecy tylko pogarszała pracę). Znajomy zadowolony, dzieciaki też. Podobno jest teraz mocniejszy niż nowy:), dla mnie to jeszcze nie to... . Dzieki za pomoc.