Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

modecom - Mysz bezprzewodowa dziwne obiawy

24 Feb 2013 19:58 10914 9
  • Level 10  
    Witam posiadam mysz bezprzewodową Modecom MC-WM5 do dnia dzisiejszego wszystko było ok jednak dzisiaj coś dziwnego zaczęło się dziać z nią a mianowicie gdy poruszam nią do góry kursor idzie w prawo ,dół-lewo co może być nie tak z nią czekam na pomoc
  • Level 18  
    Może bateria się kończy i dlatego głupieje.
    Jak wymiana baterii nie pomoże to spróbuj przeinstalować sterownik...
  • Level 11  
    Jeśli wymienione powyżej podpowiedzi kolegów nie zapobiegły problemom to czasami po instalacji oprogramowania dostarczonego z myszką, automatycznie włączone są skróty klawiszowe potrafiące zmienić orientację myszki.
    Sprawdź czy nie ma takiej włączonej opcji :)
  • Level 10  
    Nie zmieniona została powierzchnia po której porusza się mysz i jest problem z odbiciem promienia światła? oraz automatycznie włączone są skróty klawiszowe potrafiące zmienić orientację myszki czy moglibyście trochę prościej opisać co mam zrobić sterowniki sprawdziłem na w7 niby system stwierdził że są najnowsze dla tego urządzenia bateria wymieniona i nadal bez zmian.
  • Level 16  
    A spróbuj ją wyczyścić, czasami pod spodem potrafi się wcisnąć niewidzialny włos i po poruszeniu myszą w różne kierunki może drgać i wprowadzać mysz w błąd, przyjrzyj się dobrze czy nie ma tam czegoś takiego.
  • Level 11  
    kemor 77 wrote:

Udaj się do programu dedykowanego do myszki jeśli takowy posiadasz i szukaj w opcjach skrótów klawiszowych.
  • Level 10  
    W opcjach myszki nic nie ma co by mogło zmienić jej pracę jaka jest teraz myślę że coś stało się z nią samą gdyż mam jeszcze jedną taką samą i porównywałem ustawienia i wszystkie są takie same jednak ta moja nadal ma ten dziwny objaw.Ale gdy odwrócę ją o 90 stopni trochę niezręczne ale wtedy można ją prawie że normalnie sterować.
  • Level 11  
    Ja bym jeszcze odłączył ją całkowicie od zasilania wraz z nadajnikiem w komputerze.
    Odczekał dłuższy czas i ewentualnie zmienił port usb nadajnika.
    A nóż widelec...
  • Level 10  
    Z tą myszką dałem już sobie spokój została oddana do recyklingu pozdrawiam.