Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PASSAT B5 DIESEL 1.9 TDI - Autoalarm TYTAN DS300-PAxx-1400 mruganie swiatel

Mrufka1111 25 Feb 2013 12:15 2409 10
lampy.pl
    Mrufka1111
    Level 9  
    Dzień dobry posiadam VW PASSAT b5 1.9 Tdi ma on zamontowany autoalarm TYTAN DS300-PAxx-1400 a więc moim problemem jest to, iż jak zamykam auto z pilota alarm zamyka zamki dioda w drzwiach od strony kierowcy się świeci światłem ciągłym po upływie 15-30 sekund załącza się alarm w samochodzie co jest najdziwniejsza rzeczą, podczas zamknięcia zamków światło wewnątrz auta mruga bardzo szybko nie wiem jaka jest przyczyna tego mrugania wcześniej nie było takiego problemu chciałbym dodać również ze problem pojawił się po założeniu paska led na oświetlenie bagażnika chodź nie wiem czy to jest powodem tego mrugania światłem w środku bo taśma led jest zasilana napieciem 12vdc . Jak będzie ciemno zrobię zdjęcia nakręcę film i wkleję co się dzieje jest to nie typowa dla mnie sytuacja bo nigdy nie miałem takiego problemu pozdrawiam
  • lampy.pl
    wiesiekj
    Level 28  
    Zamiast robić film - dywany w górę, wysuszyć i połatać wiązkę.
    Mrufka1111
    Level 9  
    Mowisz wysuszyc wiazke ale odpowiedzialna za co wiesz moze w ktorym miejscu ona sie znajduje z gory dziekuje
  • lampy.pl
    User removed account
    User removed account  
    wiesiekj
    Level 28  
    Pod dywanami, wysuszyć wszystko i uszczelnić przecieki wody - oczyścić odpływ wody z pod maski (pod akumulatorem).
    Mrufka1111
    Level 9  
    Wysuszylem wiazki sprawdzilem modul i dalej to samo fakt auto zamknelo sie raz alarm sie nie zalaczyl ale za drugim razem ponowne zamkniecioe zamkow i spowrotem syrena sie zalacza czy moglby to byc uszkodzony modul
    wiesiekj
    Level 28  
    Lampka przestała mrugać? Wiązkę połatałeś?
    Mrufka1111
    Level 9  
    Wlasnie o to chodzi ze wiazka jest zdrowa za pierwszym zamknieciem nie mrugalo swiatlo a za drugim juz zaczelo
    perkoz gd
    Level 13  
    witam któryś z siłowników zamka centralnego może być zawilgocony (oczywiście wewnątrz ) miałem parę takich przypadków i lampka szalała ,jeszcze jedno sprawdź czy instalator alarmu odseparował czujnik bagażnika od czujnika wnętrza pojazdu (podejrzewam że podłączył się pod lampkę podsufitową )jeśli to jest kombi ta często z spryskiwacza tylnej szyby leci woda na zamek w którym znajduje się czujnik otwarcia klapy
    Mrufka1111
    Level 9  
    Patrzyłem na moduł komfortu i polutowalem na zimne luty i dalej to samo odłączyłem syrene i alarm dziala bez zarzutów swiatlo nie świruje nie mruga już ale zastanawiam się co może być przyczyną tego. pozdrawiam
    perkoz gd
    Level 13  
    podejrzewam że zasilanie syrenki było podpięte pod wyjście zasilania oświetlenia wnętrza (komfort 12v zanikający po zaryglowaniu drzwi lub po upływie czasu ) bodajże czerwono - zółty