Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool ADG 130 - miga przycisk anulowanie/wył. sześć razy

Narol30 25 Lut 2013 19:29 1641 3
  • #1 25 Lut 2013 19:29
    Narol30
    Poziom 2  

Witam mój problem polega na tym, że nie mogę uruchomić zmywarki, po tym jak nadmiernie się zapieniła (przyczyna - mikstura żony płyn do mycia naczyń + płyn do zmywarki i zmywanie w 70°C. Bez zbędnych komentarzy proszę :D )

Przejrzałem instrukcję i znalazłem sposób na rozwiązanie problemu... W moim wypadku nie można uruchomić żadnego programu bo miga przycisk anulowanie/wył. sześć razy.

Według producenta wystarczy wyczyścić filtry, powtórzyć cykl, bez dodawania detergentów. Niestety w moim wypadku już po wybraniu programu i zamknięciu drzwi słychać "piiip" i widać że dioda miga sześć razy. Nie pomaga "kasowanie komunikatu o błędzie" poprzez odpompowanie wody.

Proszę o pomoc

0 3
  • #2 25 Lut 2013 22:22
    movzx
    Poziom 39  

Narol30 napisał:
    Nie pomaga "kasowanie komunikatu o błędzie" poprzez odpompowanie wody.
    Ładnie żona dała czadu ;) Przechyl zmywarkę - wylejesz wodę z dna i problem powinien zniknąć - do następnego razu.
    Wygląda na to że już nie muszę przypominać że do zmywarki pod żadnym pozorem nie wolno używać płynu do naczyń :)

PS. Co to jest płyn do zmywarki?

1
  • #3 26 Lut 2013 11:18
    Narol30
    Poziom 2  

Dziękuję za pomoc, czeka mnie wyciąganie z zabudowy (chyba znów podziękuję żonie za wybór kuchni w zabudowie... Miałem na myśli żel do zmywarek pozdrawiam miłego dnia życzę, a ja biorę się do roboty. Chwila i po robocie, szybko poszło. Jedna uwaga dla tych którzy mają ten sam albo podobny problem. Przechylając zmywarkę woda nie wylatuje wężem, więc lepiej od razu zaopatrzyć się w jakieś szmatki.

0
  • #4 26 Lut 2013 22:26
    movzx
    Poziom 39  

Narol30 napisał:
    woda nie wylatuje wężem, więc lepiej od razu zaopatrzyć się w jakieś szmatki.
    Pochopnie założyłem że "wylanie wody z dna" wystarczy za wskazówkę co do kierunku wypływu.
    Ale że tam mieści się do jednego litra to powodzi tysiąclecia raczej nie było :)

0