Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

goclever tab a73 - odtwarzanie filmów i muzyki

25 Lut 2013 19:30 3567 16
  • Poziom 8  
    Podczas odtwarzania filmów nie ma obrazu i dźwięku ani z głośnika ani na słuchawkach choć w odtwarzaczu pasek przesuwa się.Próbowałem różnymi playerami ale bez skutku. Muzykę odtwarza dopiero po zablokowaniu ekranu.Film odtwarza normalnie przy odblokowywaniu ekranu przez jakieś 2 sekundy. Tablet mam od roku i nigdy nic takiego się nie zdarzyło. Pomocy!
  • Poziom 11  
    Próbowałeś jakiś reset zrobić ?? [fabryczne ustawienia]
    Osobiście polecam zgrać co potrzebne [backup] i hard reset = 99% wszystko będzie OK

Sam miałem podobny kłopot tylko że obraz działał a dźwięku nie było...
    Coś zrobiłem z fabrycznymi ustawieniami wszystko zresetowałem i działało...
  • Poziom 8  
    Wracałem do ustawień fabrycznych, ale nic nie pomogło.
  • Poziom 11  
    a może zły format video ? zbyt duży na ten ekran czy coś ?

już nie wiem, ostatnie wyjście to ten Hard Reset bo to nie jest usterka "mechaniczna" skoro po odblokowaniu przez chwilę działa... :|
  • Poziom 8  
    Sprawdzałem, format dobry. Zastanawiałem się nad reinstalacją systemu, ale nie wiem czy warto. Chyba zaniosę na gwarancję bo powinna jeszcze obowiązywać.
  • Poziom 11  
    reinstalacja systemu = h.reset -,-
    Nie radzę na gwarancję takich sprzętów dawać... ja dałem czekałem ponad 4 tyg. i przysyłają taki jak wysłałem tylko że z informacją że to moja wina i gwarancja tego nie obejmuje -,- a teraz tablecik rozp******y w szafie leży ;D
  • Poziom 8  
    Myślę że to wina programu który instalowałem wczoraj. Spróbuje zrestartować system i nic nie instalować, może pomoże.
  • Poziom 11  
    OK jak już wszystko zrobisz to daj znać czy nadal problem jest czy już wszystko działa....

A możesz nazwę tego programu podać?
  • Poziom 8  
    Nie pomogło. A program to Aldiko. Chyba ściągnę androida i zainsaluję system od nowa
  • Poziom 11  
    a jakiś aktualizacji nie masz albo programu do naprawy androida ?? [oprogramowanie dołączone] ?? Jaka wersja systemu ?? wszystkie filmy tak ci padają ??
  • Poziom 8  
    Nie mam aktualizacji ani programów. Wersja 4.0. Tak wszystkie filmy i każdy format.
  • Poziom 11  
    hmm.... no dziwna sprawa... ;] pobierz z neta może androida 4.1.... bo już pomysłu nie mam -,-
  • Poziom 2  
    Wiem, że trochę odkopuje ale mam ten sam problem i zastanawiam się czy coś pomogło... ;)
  • Poziom 2  
    Niestety ani przywrócenie ustawień fabrycznych ani wgranie systemu od nowa nie pomogło. Dźwięku nie ma w ogóle czy to film, aplikacja, muzyka bez wyjątku. Natomiast przy wygaszeniu ekranu przy przy włączonym odtwarzaczu muzyki zaczyna grać ;) W niektórych aplikacjach również po wygaszeniu ekranu pojawia się dźwięk. Coś jeszcze mogę zrobić ?
  • Poziom 13  
    Obawiam się, że w takim przypadku pozostaje serwisowanie urządzenia.
    Serwis przyjmuje zgłoszenia tylko przez formularz:
    [LINK]
    Po weryfikacji otrzymasz nr RMA. W przypadku konieczności przesłania sprzętu do serwisu, należy odpowiednio zapakować urządzenie, dołączając kopię dowodu zakupu oraz kartę gwarancyjną. W widocznym miejscu zaznaczyć numer RMA.
    Wszelkie usługi załatwiane są w bardzo przyzwoitym czasie :)
    Pozdrawiam.